Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü] - neden?
rKaVhYu3QoikGbyeFQQlZg.pngbanlanmış?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
senin o olduğundan şüpheliyim.
PGM
Teşekkür verenler:
Sen olduğun için olabilir mi ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sana para gondercem diye 200 sanal para gitti moruk ya bug var markette :::((((((((
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O Sensin Banlananlardan Gòzüne omu Battı ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:20)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana para gondercem diye 200 sanal para gitti moruk ya bug var markette :::((((((((

benim de paralarım gitti çok =) zaten sanal paraya birşey alınmıyor süs diye duruyor canını sıkma
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:22)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 23:20)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana para gondercem diye 200 sanal para gitti moruk ya bug var markette :::((((((((

benim de paralarım gitti çok =) zaten sanal paraya birşey alınmıyor süs diye duruyor canını sıkma
tm
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:23)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 23:22)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

tm
@leojely Sallıyorum 300 :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@HASTALAVİSTABEBEĞİM

Neden mi? Çünkü tıpkı şuan yaptığın gibi saçma konu başlıkları ile her şeyi sorup duruyorsun. Tamam, burası destek forumu da tek destek isteyen de sen değilsin. 1 tane konu aç, oradan hepsini sor. Senin "neden" başlıklı konunun kimseye yararı yok şuan. Az önceki TERFİ konusunda da sorabilirdin bu sorunu. Mesela o hesabın asla açılmayacak. Çünkü demediğini bırakmadın. Geldin o kadar spam, saçma, gereksiz mesaj yazdın, konu açtın. Üşenmedim girdiğin gibi seni banladım. Bu hesabında şuan öyle bir şey yok. Şimdilik bu hesabın kalsın. Amma ve lakin sınırları zorlar, zırt-pırt konu açarsan ceza alırsın bilmiş ol.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
beratdemir devrimumut ve şu yeşilli yöneticiler ne boş beleş insanlar ya
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:32)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: beratdemir devrimumut ve şu yeşilli yöneticiler ne boş beleş insanlar ya

Sınırı dolduruyorsun. Durduk yere ne gerek var millete sataşmaya. Ben sana uzlaşma yolunu gösteriyorum, sen sataşma yolunu seçiyorsun. Boş dediğin insana sen kalk o kadar küfür et, sonra gel ne boş insanlar de.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:32)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: beratdemir devrimumut ve şu yeşilli yöneticiler ne boş beleş insanlar ya
@beratdemir rez alın ortalık karışacak
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:33)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sınırı dolduruyorsun. Durduk yere ne gerek var millete sataşmaya. Ben sana uzlaşma yolunu gösteriyorum, sen sataşma yolunu seçiyorsun. Boş dediğin insana sen kalk o kadar küfür et, sonra gel ne boş insanlar de.

haketmese etmem sana da edebilirim elimi tutan yok ama niye etmiyorum çünkü hak edecek bişey yapmıosun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:33)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@leojely ben de #rez alayım da belki 1-2 kişi daha banlarım.

İşte HASTALAVİSTABEBEĞİM; onlar sabırları taşanlar. Ben de şuan sıkıntı yok. Sen sakin olursan onlar da sakin olacak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:35)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İşte HASTALAVİSTABEBEĞİM; onlar sabırları taşanlar. Ben de şuan sıkıntı yok. Sen sakin olursan onlar da sakin olacak.

ben konu açıom adamın sorunu genl bakıştan düşmek geliyor bana laf atıp gidiyor yöneticiler de çekirdeği kolayı almış izliyor kendi adamlarına biri laf etse de banlasak die
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:35)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Düzelir mi sizce bu arkadaş
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
leojely, devrimumut, beratdemir, smorqangel , ripbyrustavi02 adlı üyelerimiz sizin isteğiniz ile banlanacaktır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:40)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: leojely, devrimumut, beratdemir, smorqangel , ripbyrustavi02 adlı üyelerimiz sizin isteğiniz ile banlanacaktır.

lejoly düzeldi diğerleri beş para etmez
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Düzelirse, banada haber verin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
adım bazı yorumlarda geçmiş mevzu nedir ? tam anlayamadım.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping