Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terfi sistemi neden çalışmıyor?
neden çalışmaz bu terfi sistemi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Terfi sistemiyle alıp veremediğin ne ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 22:37)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Terfi sistemiyle alıp veremediğin ne ?

Çalışması lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Multi hesaplarla bir yere gelemezsin neden açıyorsun bu kadar hesabı açıklama bekliyorum .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 22:38)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 22:37)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Terfi sistemiyle alıp veremediğin ne ?

Çalışması lazım

Çalışmıyorsa insan gibi yardım iste yardımcı olalım. Neden uzatıyorsun ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Terfi sistemi neden çalışmıyor.

Araçlar & Bakım kısmına gir. Sol menüde Görev Yöneticisi kısmını seç. Orada Promotion System diye bir bölüm var (ctrl + f ile arat). Onun yanında da saat ikonu var. tıkla ona. biraz bekle. sonra ctrl + f5 yap. Bu şekilde çalışması gerekiyor.

Konulara düzgün yorum yapıp, her sorun için yeni konu açmana gerek yok. Tek konu altından hepsini yapabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 22:52)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Terfi sistemi neden çalışmıyor.

Araçlar & Bakım kısmına gir. Sol menüde Görev Yöneticisi kısmını seç. Orada  Promotion System diye bir bölüm var (ctrl + f ile arat). Onun yanında da saat ikonu var. tıkla ona. biraz bekle. sonra ctrl + f5 yap. Bu şekilde çalışması gerekiyor.

Konulara düzgün yorum yapıp, her sorun için yeni konu açmana gerek yok. Tek konu altından hepsini yapabilirsin.

bunu yaptım saat kısmına yıldız koydum önceden (1gün önce ) çalışıyordu şimdi çalışmıyor. Gün kısmını da tüm günleri seçtim yine yok çalışmıyor. Herşeyi denedim.

1 yorum atan bir kademe atlasın istiyorum olmuyor olan şey olmaz oldu elle çalıştır deyince bir kere çalışıp duruyor. ama her seferinde elimle çalıştırmam gerekecek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru ayarladığına emin misin moruk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:08)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru ayarladığına emin misin moruk

aynen trol kardeş çalışan şey çalışmaz oldu dediğime göre demekki bende sorun yok daha 1 gün önce oluyordu sorun yoktu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:09)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 23:08)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru ayarladığına emin misin moruk

aynen trol kardeş çalışan şey çalışmaz oldu dediğime göre demekki bende sorun yok daha 1 gün önce oluyordu sorun yoktu
Boş kaldığımda bakayım.Zaten terfi sistemi saniyesinde olmaz büyük forumlardada.Azicik beklemeli olsa nolacak ki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:12)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Boş kaldığımda bakayım.Zaten terfi sistemi saniyesinde olmaz büyük forumlardada.Azicik beklemeli olsa nolacak ki
5 dk bekledim yine olmadı * oldugu halde. :P hosttan sanırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:13)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

5 dakikada olmaz zaten.1 gün beklemeyi dener misin olacak mı.Ayrica hostta zaman ayarı denirdi onun adı neydi yav c ile başlıyordu zaman ayarı felan deniyordu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:14)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

5 dakikada olmaz zaten.1 gün beklemeyi dener misin olacak mı.Ayrica hostta zaman ayarı denirdi onun adı neydi yav c ile başlıyordu zaman ayarı felan deniyordu
oluyordu ama niye olmasın ki somut bir gerekçesi yok mu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:16)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 23:14)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 23:09)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aynen trol kardeş çalışan şey çalışmaz oldu dediğime göre demekki bende sorun yok daha 1 gün önce oluyordu sorun yoktu
oluyordu ama niye olmasın ki somut bir gerekçesi yok mu ?
Bilmem yok mu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"1 yorum atan bir kademe atlasın istiyorum olmuyor olan şey olmaz oldu elle çalıştır deyince bir kere çalışıp duruyor. ama her seferinde elimle çalıştırmam gerekecek"

Bunun için Terfiye gerek yok. Kullanıcı Başlıkları ile yapabilirsin. mesajı olmayan ÜYE, 1 mesajı olan YENİ ÜYE, 5 mesajı olan ACEMİ ÜYE gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:26)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "1 yorum atan bir kademe atlasın istiyorum olmuyor olan şey olmaz oldu elle çalıştır deyince bir kere çalışıp duruyor. ama her seferinde elimle çalıştırmam gerekecek"

Bunun için Terfiye gerek yok. Kullanıcı Başlıkları ile yapabilirsin. mesajı olmayan ÜYE, 1 mesajı olan YENİ ÜYE, 5 mesajı olan ACEMİ ÜYE gibi.

gruplardan izin ayarlıyorum ama yani ilk mesajı attıktan sonra forumu kullanma hakkı veriyorum. Sözleşmemi kabul edenler forumu kullanıor. oluyordu bugüne kadar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her an çalışması değil de günlük çalışması gerekiyor. Sistemsel bir şeydir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:32)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her an çalışması değil de günlük çalışması gerekiyor. Sistemsel bir şeydir.

oluyor mu böyle şeyler yoksa düzelmez mi böyle kalır mı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arada oluyor. Sen yarın bu saatlere kadar düzelmez ise tekrar yaz buraya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:34)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arada oluyor. Sen yarın bu saatlere kadar düzelmez ise tekrar yaz buraya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping