Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitedeki bu yazı neyi anlatıyor?
eOvoLdmoRQ6JWlu61Bh6bA.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema ekibinden birine veya BŞ'lere sorabilirdiniz. Onlardan bilmiyorum yanıtı gelirse konu açabilirdiniz.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 17:51)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema ekibinden birine veya BŞ'lere sorabilirdiniz. Onlardan bilmiyorum yanıtı gelirse konu açabilirdiniz.

soru cevap kısmına yazdım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 17:52)adminepostagelmiyor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 17:51)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema ekibinden birine veya BŞ'lere sorabilirdiniz. Onlardan bilmiyorum yanıtı gelirse konu açabilirdiniz.

Olabilir. Ancak bu kadar soruya ne gerek var ? Yetkililer ne için var ?
- Genel bakışı kirletiyor.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilmem herşeyi anlatıyor olabilir Amerika'nın oyunları bunlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 17:52)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 17:52)adminepostagelmiyor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Olabilir. Ancak bu kadar soruya ne gerek var ? Yetkililer ne için var ?

siz niye rahatsız oldunuz*

(23-07-2017 Saat: 17:53)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilmem herşeyi anlatıyor olabilir Amerika'nın oyunları bunlar

:D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda hata var büyük ihtimalle.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum senden dolayı değil, böyle konular saçma geliyor bana. Yani cevabını ÖM atarak öğrenebileceğin konular. Yani yine aç ama çok fazla açıyorsun yani.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 17:53)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilmem herşeyi anlatıyor olabilir Amerika'nın oyunları bunlar

Dd5XDy.png

Gerçekten Amerikanın oyunuymuş. Bu arada ctrl f5 atarsan gidecektir newpoints ile alakalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ilk bakışta Hosting özellikleriyle uyuşmayan eklenti özelliklerinden kaynaklanıyor gibi duruyor lakin eklentide ki Türkçe karakter kod tablosuyla veritabanı türkçe karakter kod tablosunun farklı olmasından kaynaklanıyor.

ayrıyetten newpoints_ban.h dosyasının 666. satırındada hatalı bir kod olabilir lakin zannetmiyorum. desteklenmeyen özellik olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping