Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] teşekkürler plugini 3 tane kuruldu ayrıca kuruldu diye görülmüyor
3 tane arka arkaya kuruldu kuruldu diye de plugin ekranında görülmüyor. Kaldırmak istiyorum kaldıramıyorum. Bunu nasıl düzeltrim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin KP -> Plugin Yönetimi -> F3 -> Teşekkür Plugini -> Eklentiyi Pasifleştir & Kaldır olması gerek. Sorununuzu açarak söyler misiniz? + olarak site adresinizi alabilir miyim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-07-2017 Saat: 15:19)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin KP -> Plugin Yönetimi -> F3 -> Teşekkür Plugini -> Eklentiyi Pasifleştir & Kaldır olması gerek. Sorununuzu açarak söyler misiniz? + olarak site adresinizi alabilir miyim?

plugin kuruldu görülmediği için kaldır da çıkmıyor ve 3 tane aynı anda kuruldu görülüyor. birini açsan 3ü de açılıyor. konudisi.10.tl.net. cevap için teşekkür ederim.

(20-07-2017 Saat: 15:19)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin KP -> Plugin Yönetimi -> F3 -> Teşekkür Plugini -> Eklentiyi Pasifleştir & Kaldır olması gerek. Sorununuzu açarak söyler misiniz? + olarak site adresinizi alabilir miyim?

3 tane kurulu ama böyle görülüyor http://prntscr.com/fy1gjq
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konudayken 3 tane teşekkür et mi gözüküyor? Eğer öyleyse; Admin KP -> Temalar & Şablonlar -> Şablonlar -> Kullandığınız tema -> Postbit şablonları -> postbit ->
Kod:
{$post['thanks']}
bu koddan 3 tane olacak. 2 tanesini siliniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-07-2017 Saat: 16:01)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konudayken 3 tane teşekkür et mi gözüküyor? Eğer öyleyse; Admin KP -> Temalar & Şablonlar -> Şablonlar -> Kullandığınız tema -> Postbit şablonları -> postbit ->
Kod:
{$post['thanks']}

evet aktif edip size gösteriyorum http://prntscr.com/fy1pc7

(20-07-2017 Saat: 16:01)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konudayken 3 tane teşekkür et mi gözüküyor? Eğer öyleyse; Admin KP -> Temalar & Şablonlar -> Şablonlar -> Kullandığınız tema -> Postbit şablonları -> postbit ->
Kod:
{$post['thanks']}

merhaba sildim ama 2 thanks plugin özel ayarlarının numaraları ile oynamıştım şimdi düzgün çalışmıyor görünen. ben bunu komple heryerden nasıl kaldırıp sıfırdan tekrar geri kurabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kalan koduda silin ve plugini kaldırın tekrar kurun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping