Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giriş Paneli Tasarımım
AngularJS'de gördüğüm tasarım bana ilham verdi ve ona benzer birşeyler yaptım ek olarak animasyon ekledim.
LessCSS de SCSS kadar olmasada kullanışlıymış

Kod:
https://codepen.io/leojely/pen/weVGOo
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eklenen js`nin ne için gerektiğini çözemedim hala.Box`lara verilen effectse css`le de yapılamıyor mu aynısı?
-Eline sağlık hoş.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(20-07-2017 Saat: 16:24)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eklenen js`nin ne için gerektiğini çözemedim hala.Box`lara verilen effectse css`le de yapılamıyor mu aynısı?
-Eline sağlık hoş.
Formu doldurup enterlediğinizde success durumuna düşürüyor formu :) Bi doldurup enterlerseniz görürsünüz.Success kısmını sonra ekleyeceğim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben çok beğendim ya :D Keşke böyle yapabilsem .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arka plana Devrim'in paylaştığı particle'yi bir deneyebilir misin ? Merak ettiğimden soruyorum, yapmayabilirsin, eline sağlık güzel olmuş ^-^
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(20-07-2017 Saat: 17:01)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arka plana Devrim'in paylaştığı particle'yi bir deneyebilir misin ? Merak ettiğimden soruyorum, yapmayabilirsin, eline sağlık güzel olmuş ^-^
Linki atabilir misin ? Success durumunda arka plan değişikliği olabilir mi diye düşünüyorum da olmaz heralde.Yinede sen bi at v2 de ona benzer birşeyler yapabilirim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@leojely elinize sağlık hocam çok güzel olmuş birde bir sorum olacak bunu üye girişi olarak temaya nasıl entegre edebilirim ve mümkünse admin girişi olarakta nasıl eklenir ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2017 Saat: 00:43)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @leojely elinize sağlık hocam çok güzel olmuş birde bir sorum olacak bunu üye girişi olarak temaya nasıl entegre edebilirim ve mümkünse admin girişi olarakta nasıl eklenir ?
Biraz karmaşık.Şuanda mobilim.Config.php dosyasına Connect yapıp 2 formada post komutunu entegrelemek gerekiyor.Saf haline uğraşmak sizi yorar :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çalıntı;
Kod:
https://dcrazed.com/css-html-login-form-templates/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çalıntı olması üzerine kilitliyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping