Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chrome belleğini azaltma [%100 Garanti]
Chrome belleğini azaltma
Bu yazımızda chrome bellek düşürme işlemini yapacağız .

Bellekte yer açma
Bellek alanı açmak için Chrome'un yerleşik Görev Yöneticisi'ndeki görevleri (işlemleri) kapatın. Artık ihtiyacınız olmayan ve çok fazla kaynak kullanan bir video ya da uygulama gibi görevler olup olmadığına bakın.

Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
Sağ üstte, Diğer'i 5C6FB52C8BBB2C12DC89B5F42F16B9B5E9CF tıklayın.
Diğer Araçlar 6VTi1h7iJXpMRo8HSCI4FH08GitnWoYD2JIrRLJp...5A=w13-h18 Görev Yöneticisi'ni seçin.
Chrome işlemlerini bellek kullanımına göre sıralamak için “Bellek”i tıklayın.
Kapatmak istediğiniz görevi seçin.
İşlemi bitir'i tıklayın.

Not: Görevinizdeki kaydedilmemiş çalışmalar kaybedilir.
Bir uzantının sürekli olarak çok fazla bellek kullanıyor olması durumunda söz konusu uzantıyı tamamen kapatmayı düşünebilirsiniz. 

Sponsor : Firefox'u indir — Ücretsiz web tarayıcısı — Mozilla
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En iyisi Opera bence.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha basit bir işlemi var. Denetim masasından Chrome'u kaldırın. Sonra Opera'yı indirin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Opera kullanamıyorum bir garip geliyor , 4 yıllık chrome kullanıcısı olunca :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-07-2017 Saat: 12:51)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha basit bir işlemi var. Denetim masasından Chrome'u kaldırın. Sonra Opera'yı indirin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden görev yöneticisinden uğraşıyorsunuz bildirim panelinden arka plan çalışmalarını kapatabilirsiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-07-2017 Saat: 13:00)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Opera kullanamıyorum bir garip geliyor , 4 yıllık chrome kullanıcısı olunca :D

Opera belli bir süredir Chromium(Chrome`un temeli) altyapısını kullanıyor.Kullanış,hız ve işlevsellik açısından Opera daha önde kanaatimce.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-07-2017 Saat: 16:54)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-07-2017 Saat: 13:00)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Opera kullanamıyorum bir garip geliyor , 4 yıllık chrome kullanıcısı olunca :D

Opera belli bir süredir Chromium(Chrome`un temeli) altyapısını kullanıyor.Kullanış,hız ve işlevsellik açısından Opera daha önde kanaatimce.

Chrome'nin eski sürümlerini kullandığınızda hızın ne demek olduğunu anlarsınız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping