Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeoJeLy AR-GE Başvurusu
(25-01-2018 Saat: 13:32)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başvuruyu değerlendirebilecek bir ekip lideri yok Arge bölümünde şuan. O yüzden güncel çekmeseniz de olur.

Denetleme ekibi ne güne duruyor ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunun için lider olması gerekli değil eğer ki lider varsa o bu işlerle ilgilenir. Ar-ge ekibi kullanıcı hakkında arasında konuşur bir kara çıkartır denetleme ekibine iletir, denetleme ekibi de kendi yorumunu katarak bize iletir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum,Alınmanıda istiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Fikirleri ve yetenekleri ile foruma bir şeyler katabilecek birisi. Alınmasında bir sakınca olmaz diye düşünüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-01-2018 Saat: 13:32)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başvuruyu değerlendirebilecek bir ekip lideri yok Arge bölümünde şuan. O yüzden güncel çekmeseniz de olur.
Vee lider tamda geldii :)
@Asipatron
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Denetim ekibinden rapor hazırlamasını bana iletmesini rica ediyorum bu başvuru için. Rapor olmasa bile görüşlerini bana iletebilirler. Tek başıma değerlendirmek istemiyorum.@Emrys @Ainsworth
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Desteklediğim birisi fakat yüksek uyarı puanı, eski uyarılar ve agresif davranışları beni olmusuzluğa itiyor. Agresifliğini düzelttiği takdirde başarılı olacak birisi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar umarım hak ettiğin yerde olurdun kayın miladerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Uyarı puanı olanlar yetkili olamıyor diye hatırlıyorum. Raporu ilettim.   @ASiPaTRoN
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 12:42)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uyarı puanı olanlar yetkili olamıyor diye hatırlıyorum. Raporu ilettim.   @ASiPaTRoN

Haksız yere verilen bir uyarı puanı. Benim bu temayı dağıtmaya çalıştığıma dair hala bir kanıt yok..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 12:45)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2018 Saat: 12:42)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uyarı puanı olanlar yetkili olamıyor diye hatırlıyorum. Raporu ilettim.   @ASiPaTRoN

Haksız yere verilen bir uyarı puanı. Benim bu temayı dağıtmaya çalıştığıma dair hala bir kanıt yok..
Veren kişi de hatalı vermiş, uyarı geçici bir süre verilmeli diye düşünüyorum veren kişi kalıcı vermiş. Savunmanı kanıtlarla özelden atabilir misin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 12:48)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2018 Saat: 12:45)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Veren kişi de hatalı vermiş, uyarı geçici bir süre verilmeli diye düşünüyorum veren kişi kalıcı vermiş. Savunmanı kanıtlarla özelden atabilir misin?

İlettim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ban uyarısı değil mi o
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuya neden bitti etiketi eklenmiş?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 13:26)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuya neden bitti etiketi eklenmiş?

Bir fikrim yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Pormis eklemişti,4. sayfada var orda yazıyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu başlığını düzelttim ''üye''nin bir bilgisi olmadığı için. Başvurun devam ediyor sanırım ekip lider ile iletişime geçip en kısa sürede bir cevap vereceğine eminim. Bu arada en son konuşmamızı dikkat et :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2017 Saat: 22:14)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konu, sanırım kapandığı, halledildiği, karara bağlandığı,çok uzun zaman geçtiği ya da yapılacak birşey kalmadığı için, konu başlığına "Bitti" eklenmiştir.
Eğer konu sahibinin diyeceği/itirazı varsa tekrar yorum yazsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Psikolojik sorunları olan bir kişi gibi sağa sola saldıran birisinin ekibe alınmasını şahsen uygun görmüyorum. Hakaret amaçlı vs. değil düşüncelerimi en iyi açıklayan yorum budur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping