Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeoJeLy AR-GE Başvurusu
(23-07-2017 Saat: 22:27)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nedeni özel değilse merak ettim.
Gunun birinde gece diye yatti ailem bende caktirmadan pc oturdum
2 3 saat sonra yakalandim babama.Yeminler etti bidaha bilgisayar yok diye ama
internet kafede takiliyorum artik.Sunlari pcde 5 snde yazarim ama 10 dakikada yaziyorum simdi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 22:26)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 22:23)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir tane 1 gb ram 'li ekran kartı düşük olan 100 tl'lik bir bilgisayar al. paran varsa. o seni idare eder.

Var elimde 2 pc kurdurtmuyorlar maalesef

O kadar aldığın ekran kartını ne yapıyorsun anlamadım :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 22:36)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 22:26)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 22:23)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir tane 1 gb ram 'li ekran kartı düşük olan 100 tl'lik bir bilgisayar al. paran varsa. o seni idare eder.

Var elimde 2 pc kurdurtmuyorlar maalesef

O kadar aldığın ekran kartını ne yapıyorsun anlamadım :D
Kuramadığım için geri veriyorum :()
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 22:35)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 22:27)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nedeni özel değilse merak ettim.
internet kafede takiliyorum artik.Sunlari pcde 5 snde yazarim ama 10 dakikada yaziyorum simdi

Anladım. senin hatanmış ama :)
@leojely
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:03)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 22:35)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Anladım. senin hatanmış ama :)
@leojely
Dostum 1 ay ceza verirsin geri kurdurtursun bir ebeveyn olarak benim aile ebeddiyyen yok diyor yaz tatilinde sıkılmak nedir ://
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Onu babanla konuş ozaman. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetkili biri taşıyabilir mi ?
Konu şuan bölüm şefi başvuru alanı bölümünde.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.Umarim rapor hazırlanmıştır 1 hafta doldu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel basvuru durumu hakkinda bilgi verirseniz sevinirim @L34DRİ
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başvurunun durumunu öğrenmem gerekiyor kendime ona göre bir program hazırlayacağım.Yetkiyi felan vermenize gerek yok fakat 1 haftalık raporun sonucu olumlu mu değil mi öğrenmem gerekiyor.m
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yusuf (Jinpachi) ya da İsmail (ismaililhan) e mesaj at. Raporları onlar hazırlıyor. Bilgi verebilirler mi bilemiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 00:15)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yusuf (Jinpachi) ya da İsmail (ismaililhan) e mesaj at. Raporları onlar hazırlıyor. Bilgi verebilirler mi bilemiyorum.

Vermeleri yasak diye biliyorum. Yani benim vermem yasaktı, zamanında.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 00:15)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yusuf (Jinpachi) ya da İsmail (ismaililhan) e mesaj at. Raporları onlar hazırlıyor. Bilgi verebilirler mi bilemiyorum.
"önce ben belirlerim ekibime girecek kişiyi ardından denetleme ekibi lideri arkadaşımız yani ismail hocama mesaj atarım kendisi 1 hafta içinde bir rapor hazırlar ve bu rapor adminler ve bana iletilir bunun ardından herkez adminlerde dahil düşüncelerini sunar ek bir rapor ile bunun sonucunda bir karara varılır.Yani bu işlem bu kadar basit anlatılsada aslında öyle hemen olmuyor."

Alperen hocamın bir konusunda böyle bir yazı gördüm.
Ekip liderlerine 1 haftada rapor gönderiliyormuş o yüzden leadri hocamı etiketledim.Rahatsiz edebilmiş olabilirim özür dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başvuran herkes o gün incelemeye alınıyor, her gün forumdayız denetleme ekibi olarak konuları inceliyoruz zaten gerekli yetkilendirilmeler de yapılıyor Alperen hocam çok güzel açıklamış olayı aslında olay tam olarak o.

- Raporu paylaşırsak bizim yaptığım bir işin anlamı kalmaz, raporları sadece Liderler,adminler ve denetleme ekibi ulaşabiliyor.

Üyenin isteği üzerine de konuyu iptal edip kitliyorum.

@L34DRi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
- Kullanıcı isteği üzerine konu tekrardan açılmış/aktif hale getirilmiştir. Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim Berat kardeşim.
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar. Ekip liderini etiketliyorum. @Hypnos
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel. Eğer alınırsam birçok geliştirme fikrimi arge ekiplerine sunabilirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Geliştirme fikirlerinden bir kaçını bana atar mısın ? Fikirlerini görmek istiyorum. @leojely
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-10-2017 Saat: 20:46)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geliştirme fikirlerinden bir kaçını bana atar mısın ? Fikirlerini görmek istiyorum. @leojely

Geliştirme fikirleri size değil, sizin üst yetkiniz yani Liderinize atılır.
Başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping