Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeoJeLy AR-GE Başvurusu
@L34DRİ hocam sizin ekibinizde bulunmak istiyorum :) Ekipçe iyi birşeyler yapabileceğimize inanıyorum.Sizce olumlu olur mu başvuru ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar kardeşim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alınmazsan daha iyi olur neyse liderlerin kararı
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hakediyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2017 Saat: 21:19)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alınmazsan daha iyi olur neyse liderlerin kararı
Ne konuda iyi olur ? @Murat#Baykam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2017 Saat: 21:14)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @L34DRİ hocam sizin ekibinizde bulunmak istiyorum :) Ekipçe iyi birşeyler yapabileceğimize inanıyorum.Sizce olumlu olur mu başvuru ?

Beni etiketlediğiniz iyi oldu. Fazla vaktim olmadığı için inceleyememiştim. Bilgisayarınız ne zaman geliyor ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2017 Saat: 00:15)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2017 Saat: 21:14)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @L34DRİ hocam sizin ekibinizde bulunmak istiyorum :) Ekipçe iyi birşeyler yapabileceğimize inanıyorum.Sizce olumlu olur mu başvuru ?

Beni etiketlediğiniz iyi oldu. Fazla vaktim olmadığı için inceleyememiştim. Bilgisayarınız ne zaman geliyor ?
Maalesef ki yakın bir zamanda geleceğini sanmıyorum.Fakat telefondan yapamayacağım birşey olursa bir şekilde bilgisayar bulurum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2017 Saat: 00:17)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-07-2017 Saat: 00:15)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Maalesef ki yakın bir zamanda geleceğini sanmıyorum.Fakat telefondan yapamayacağım birşey olursa bir şekilde bilgisayar bulurum.

Fikirleri okurken heyecanlandım. Tasarım konularınızı vs. fazla beğenmesem de fikirler güzel. Bilgisayar olursa plugin ve php işine girişirdik daha iyi olurdu. Hayırlısı olsun. Bir müddet gözlemleyeceğim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bölüm şefliğine daha uygunsun. Başarılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arge yakışır :) Başarılar dilerim, umarım başvurundan vazgeçmezsin ^-^
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2017 Saat: 00:27)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arge yakışır :) Başarılar dilerim, umarım başvurundan vazgeçmezsin ^-^
Sanmıyorum dostum :)

(22-07-2017 Saat: 00:25)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bölüm şefliğine daha uygunsun. Başarılar
Ar ge ye uygun olmama sebebim ne peki :) Kendimi uygun hissediyorum @Tardis
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2017 Saat: 00:30)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-07-2017 Saat: 00:27)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arge yakışır :) Başarılar dilerim, umarım başvurundan vazgeçmezsin ^-^
Sanmıyorum dostum :)

(22-07-2017 Saat: 00:25)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bölüm şefliğine daha uygunsun. Başarılar
Ar ge ye uygun olmama sebebim ne peki :) Kendimi uygun hissediyorum @Tardis

Uygun değilsin demedim zaten. Dikkat edersen "bölüm şefliğine daha uygunsun"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim. alınacaksın :) demedi deme.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bölüm şefi ekibi kadrosu dolmak üzere daha hevesli arkadaşların katılmasını isterim.Daha önceden hevesimi atmıştım ben zaten yetkili başvurumda 10tr yi bi nebze olsun değiştirmek için :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Arge ekibinde sadece sen varsın boşluklar doldurulmalı leojelynin ekibe girmesi ile sende seviye atlarsın büyük ihtimalle @Tardis
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2017 Saat: 12:05)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Arge ekibinde sadece sen varsın boşluklar doldurulmalı leojelynin ekibe girmesi ile sende seviye atlarsın büyük ihtimalle @Tardis

Benim aklımda daha değişik ekip fikirleri var ama karar liderlerin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
telefonda elimden alindi artik ne yapicagimi bilmiyorum.3 inchlik bir telefonla yaziyorum dedemim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir tane 1 gb ram 'li ekran kartı düşük olan 100 tl'lik bir bilgisayar al. paran varsa. o seni idare eder.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 22:23)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir tane 1 gb ram 'li ekran kartı düşük olan 100 tl'lik bir bilgisayar al. paran varsa. o seni idare eder.

Var elimde 2 pc kurdurtmuyorlar maalesef
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nedeni özel değilse merak ettim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App