Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeoJeLy AR-GE Başvurusu
(30-01-2018 Saat: 13:50)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Psikolojik sorunları olan bir kişi gibi sağa sola saldıran birisinin ekibe alınmasını şahsen uygun görmüyorum. Hakaret amaçlı vs. değil düşüncelerimi en iyi açıklayan yorum budur.

Kişisel kininizi foruma yansıtmasanız iyi edersiniz. Yoksa eski konuşmalardan benimde forum içine yansıtacağım birkaç şey olabilir forumda onurunuz ve şerefiniz düşüşlere geçmesin. Başvuru konuma saçma sapan yorumlar yapmayın. Sonrada agresif biri diyorlar. Al birini vur ötekine
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 14:13)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2018 Saat: 13:50)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Psikolojik sorunları olan bir kişi gibi sağa sola saldıran birisinin ekibe alınmasını şahsen uygun görmüyorum. Hakaret amaçlı vs. değil düşüncelerimi en iyi açıklayan yorum budur.

Kişisel kininizi foruma yansıtmasanız iyi edersiniz. Yoksa eski konuşmalardan benimde forum içine yansıtacağım birkaç şey olabilir forumda onurunuz ve şerefiniz düşüşlere geçmesin. Başvuru konuma saçma sapan yorumlar yapmayın. Sonrada agresif biri diyorlar. Al birini vur ötekine

Kişisel kin'i yokki Kaan'ın. Sadece çok kavga ettiğinden dolayı sağa sola saldıran birisi olduğunu söylemiş. Bunlar yüzündende uygun görmediğini söylemiş. Yani ortalıkta kişisel kin yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 14:16)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2018 Saat: 14:13)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kişisel kin'i yokki Kaan'ın. Sadece çok kavga ettiğinden dolayı sağa sola saldıran birisi olduğunu söylemiş. Bunlar yüzündende uygun görmediğini söylemiş. Yani ortalıkta kişisel kin yok.

Var var sen merak etme, 
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91726&pid=599532#pid599532
Bu yorumdan birkaç gün sonra ekibine girdim ve ayrıldığım için kin besliyor. Ayrıca sadece o değil forumda düşman çok umarım doğru kişiler doğru kararlar verirler ekiple ilgili.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnsanlarla olan iletişimini daha sağlıklı hale getirip, 10tl.net için ortaya bir şeyler koymadığın sürece sadece Ar-Ge değil hiçbir ekibe giremezsin.
Kimse sana kin falan beslemiyor. Sen ne yaptın ki ne bekliyorsun Berat? Ortaya koyduğun bir şeyler var mı?
Kendim adına konuşayım benim ekibime girdin ve girdiğin gün çıktın. Ben sana teşekkür ettim. Yalansa yalan diyebilirsin lakin doğru. Bunlar olabilir şeyler ben sana neden kin besleyeyim ya da Hypnos neden beslesin?
Eksiklerini gider, yanlışlarını düzelt tekrar düşünelim. Şimdilik kararım olumsuz.
Konu kilitlenmiştir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping