Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-MiracLe Bölüm Şefi Başvuru Formu
Bende farkediyorum o hataları. Yorumun için teşekkür ederim. karar üst yetkililerin. olmazsada olmaz fazla zorlamaya gerek yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Umarım alınırsın..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Senin alınman biraz zor gibi benimde zor uyarım olduğundan dolayı girmem mümkün değil , rip'in dediği gibi senin için yol "icraate bakıyor" fakat sen yine de çalışmaya bak biraz ilerlersen yolun açılır .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2017 Saat: 14:36)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin alınman biraz zor gibi benimde zor uyarım olduğundan dolayı girmem mümkün değil , rip'in dediği gibi senin için yol "icraate bakıyor" fakat sen yine de çalışmaya bak biraz ilerlersen yolun açılır .

Karar üst yetkililerin :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir kez güncel çekiyorum konunun aktif olması için , bölüm şefi ekibi üyeleri terfi alınca güncele devam edicem.
@TaaRRuz
Hocam, başvurum inceleniyor mu ? sormak istedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Tardis Şimdiki düşünceni almak istiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başvurunda iddia ettiğin yazılım dilleri hakkında çalışmalarını göstermediğin sürece alınma ihtimalin bence yok. Lütfen ezbere biliyorum falan deme. Madem biliyorsun illaha birşeyler yapabilirsin. Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
admin Aktif olduğu için etiketliyorum. @admin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş kaç aydır başvurmuş bir bakın yahu içerlendim biraz :(
Yaşı küçük bir kardeşimiz ama ilgi alanları yaşıtlarına göre gayet iyi bir seviyede. Yani yaşıtları minecraft videoları izliyor ne bileyim ndng enes batur felan benim kardeşim mesela slime videoları spiderman elsa videoları izliyor :(( Bu yüzden kendisini tebrik etmek istiyorum. Ekibe alınırsa daha çok hevesleneceğini düşünüyorum. Hevesini kırmayalım arkadaşın.

-achievements

Edit; Yazılım bilgin varsa yanımda ücretli çalışabilirsin. Tabi dediğin gibiyse.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2017 Saat: 01:02)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş kaç aydır başvurmuş bir bakın yahu içerlendim biraz :(
Yaşı küçük bir kardeşimiz ama ilgi alanları yaşıtlarına göre gayet iyi bir seviyede. Yani yaşıtları minecraft videoları izliyor ne bileyim ndng enes batur felan benim kardeşim mesela slime videoları spiderman elsa videoları izliyor :(( Bu yüzden kendisini tebrik etmek istiyorum. Ekibe alınırsa daha çok hevesleneceğini düşünüyorum. Hevesini kırmayalım arkadaşın.

-achievements

Edit; Yazılım bilgin varsa yanımda ücretli çalışabilirsin. Tabi dediğin gibiyse.
Beni alabilirsin :d
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Özele gel
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2017 Saat: 01:02)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş kaç aydır başvurmuş bir bakın yahu içerlendim biraz :(

-achievements

Bu bakış açısıyla yaklaşım yapmak doğru değil bence.Forumda herkes hevesle başvuru yapıyor.Ekiptekilerin bi konularına bakarsanız gerçekten hak ettiklerini görürsünüz.Ama hevesi kırılmaması için ekibe alırsanız diğer uğraşan arkadaşlara saygısızlık olur bence.Ayrıca arkadaşın icraatını felan göremiyoruz forumda :) Ayrıca her çocuğun tercihleri kendine güzeldir.O video izliyor biz forumlarda fikir sahibi oluyoruz.Karlıyız fakat zararımız kardan fazla.Bilgisayarda zaman öldürmek israfa giriyor.İsraf peygamber efendimizce yasaklanmış birşey..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2017 Saat: 01:18)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

-achievements

Bu bakış açısıyla yaklaşım yapmak doğru değil bence.Forumda herkes hevesle başvuru yapıyor.Ekiptekilerin bi konularına bakarsanız gerçekten hak ettiklerini görürsünüz.Ama hevesi kırılmaması için ekibe alırsanız diğer uğraşan arkadaşlara saygısızlık olur bence.Ayrıca arkadaşın icraatını felan göremiyoruz forumda :) Ayrıca her çocuğun tercihleri kendine güzeldir.O video izliyor biz forumlarda fikir sahibi oluyoruz.Karlıyız fakat zararımız kardan fazla.Bilgisayarda zaman öldürmek israfa giriyor.İsraf peygamber efendimizce yasaklanmış birşey..

Forumdan 1.5 yıl uzak kalmış birisi olarak bu yorumu yaptım. Kimin ne yaptığını nelerle uğraştığını tam olarak bilmiyorum. Sadece arkadaşı geri döndüğümden beri fazlasıyla görüyorum bu yüzden böyle düşündüm yanlış doğru orası tartışılır diğer arkadaşlarda elbet hakediyodur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bendearada sırada enes batur izliyorum yani bunun konu ile ne alakası var?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2017 Saat: 08:44)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bendearada sırada enes batur izliyorum yani bunun konu ile ne alakası var?
+17 yaş üstü kitlenin beni anladığını düşünüyorum o yüzdn ayrintiya girmek istemiyorum arkadasin konusunu kirletmeyelim (:
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

-achievements

MyBB Eklenti yazmaya başladım. Bir projede yapmayı düşünüyorum gelişince. @byr1ddick
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir kez güncel çekiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hazır aktifken bir kez şefimi etiketliyeyim @alperenbaltacı
Başvuru günceldir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: