Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merkezi İstihbarat [Film Önerisi #2]
2. Önerim ve hayatımda izlediğim en iyi film.

Eski bir dostuyla uzun bir aradan sonra Facebook aracılığıyla yeniden bir araya gelen bir muhasebecinin kendisini uluslarası casusluk dünyasının tam göbeğinde bulmasını konu alan film hem aksiyon meraklılarını hem de gülmek isteyenleri cezbedecek gibi görünüyor. Rawson Marshall Thurber’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Kevin Hart paylaşıyor.

Yıl - Ülke: (2016)ABD

Tür: Komedi

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı: 6.4
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
IMDB düşük puan verdiyse güzeldir. Ekledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 00:57)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: IMDB düşük puan verdiyse güzeldir. Ekledim.

What the ? Hayırlı olsun başkan.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 01:08)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-07-2017 Saat: 00:57)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: IMDB düşük puan verdiyse güzeldir. Ekledim.

Bende teşekkürde neden yeşil yanıyorum dedim. Teşekkürler hayırlısı olsun. Edward admin sağolsun sessiz kalmadı tepkiye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 02:09)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-07-2017 Saat: 01:08)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bende teşekkürde neden yeşil yanıyorum dedim. Teşekkürler hayırlısı olsun. Edward admin sağolsun sessiz kalmadı tepkiye.

Umarım diğerleri için de böyle olur. Daha imzama tik koyucam :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:54)Testarossa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2. My recommendation and the best movie I've ever seen in my life.

The film is about an accountant who reunites with an old friend after a long meeting and finds himself in the very heart of the international espionage world, and it seems to attract both the entertainment enthusiasts and those who want to laugh. Dwayne Johnson and Kevin Hart starring Filmin, whose director Rawson Marshall Thurber has directed.

Year - Country: (2016) USA

Genre: Comedy

Category: 1080p Movie Watch, Movies, Featured Movies

IMDB Rating: 6.4
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 12:05)saim1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2017 Saat: 23:54)Testarossa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2. My recommendation and the best movie I've ever seen in my life.

The film is about an accountant who reunites with an old friend after a long meeting and finds himself in the very heart of the international espionage world, and it seems to attract both the entertainment enthusiasts and those who want to laugh. Dwayne Johnson and Kevin Hart starring Filmin, whose director Rawson Marshall Thurber has directed.

Year - Country: (2016) USA

Genre: Comedy

Category: 1080p Movie Watch, Movies, Featured Movies

IMDB Rating: 6.4
I agree with you
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform