Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devrim Menü V1
Kod:
https://codepen.io/devrimumutd/pen/zzXdqE

Her zaman diyorum ama, neler eklemeliyim ? önerileriniz nedir ?

@kraljmehmet @SmorqAngel @Dream41 @beratdemir  @Tardis ... Bazı Önerilerini almak istediğim kişiler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Efektleri sevemedim. Yani üzerine gelince hoş olmuyor bence. Yazı fontu ve boyutu değiştirilmeli. Flat dene kesinlikle daha güzel olacaktır. Yazı fontu olarak: Open Sans - Titilium
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok sade şeyler yapıyorsun, önce aklında oluşturup sonra onu photoshopa geçirip kodlamalısın.
Hayal gücü gerek birazda bu.
Yeni tasarımlardan esinlenedebilirsin.
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:09)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Efektleri sevemedim. Yani üzerine gelince hoş olmuyor bence. Yazı fontu ve boyutu değiştirilmeli. Flat dene kesinlikle daha güzel olacaktır. Yazı fontu olarak: Open Sans - Titilium

Titilium Ekledim. shadow'u sildim,   border-bottom: solid 4px #c21500; yaptım daha hoş oldu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fena değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazıları biraz ufaltıp sol tarafa çek. Renk konusunda color hunt tekrar bakmalısın.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=90833&highlight=Menü
İşte ilham alabileceğin bir tasarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:15)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazıları biraz ufaltıp sol tarafa çek. Renk konusunda color hunt tekrar bakmalısın.

şimdi nasıl olmuş hocam ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2017 Saat: 23:20)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2017 Saat: 23:15)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazıları biraz ufaltıp sol tarafa çek. Renk konusunda color hunt tekrar bakmalısın.

şimdi nasıl olmuş hocam ?
Şu an çok çok daha kaliteli duruyor. 2-3 efekt yani ne deniyordu unuttum "MyBB ismini" ^-^ Mesela üstüne gelince sallanabilir (böyle bir şey var mı bilmiyorum.) veya dikdörtgen içine alırsan arkası hafiften siyahlaşır yani saydam bir siyah.

++ Hover demi hatırladım :)
++ Kırmızıya mavi yakışmadı ya. Siyah yap o alt kısmını.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
daha yeni hover ekledim. fakat daha acemiyim pek anlamıyorum o efektleri. bana öğreticek birisi varsa öm den yazabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Devrim, hover olunca yerinden oynamasın. Sen padding 1px vermişsin. Hareketlilik oluşuyor, o işte kötüleştiriyor.
Background:rgba(255,255,255,.3); özelliğini ver dene bakalım bi. Padding hoverini kesinlikle kaldır.
--
Seninle zaten muhabbet halindeyiz. Sor ne sormak istiyorsan webzeyrekten.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Menüye o tarz hover hoş olmamış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-07-2017 Saat: 00:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Menüye o tarz hover hoş olmamış

V2'de böyle hatalar yapmamaya çalışıcağım.
teşekkürler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:http://www.webcebir.com/130-html-div-ve-span-nedir-dersi.html

Kod:
.menudespanyerinedivkullan{
display: inline;
}

Alttaki border ın hover efektini beğenmedim, gereksiz olmuş.
Linklerdeki hover efektinde yükseklik en üste kadar çıkmalı. O yüzden div kullanmanı tavsiye ederim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping