Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Forumu Youtube Kanalı ?
.....
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ağır konuşayım mı berat
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne yapılabilir ki ? Oyun değil bir şey değil :D Siteye boş boş bakıp bir şeyler mi konuşacaz :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2017 Saat: 15:13)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ağır konuşayım mı berat

Hadi bekliyorum ^-^ Kesin yine bana laf geliyor bayılırım. Her gün 2 doz :)
(Enes Batuv özentisi senin buvda ne işin var git oynunu oyna biiip veledi.)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bak berat yıllardır youtube'da çeşit çeşit kanallara danışmanlık yaptım son 1 yıldır kendi kanallarım var.

Yanına olgun ve cıvıtmayacak birini istiyorsun fakat youtube kanalının kapak fotoğrafında thumbnailine bunu koyan birisi var;
r2OpqP.png

Ne yani destek youtube kanalında öyle olmayacak mısın? Olduğun gibi olmayacaksın yani?

"En iyi arkadaşım challange" ile fotoşok derslerini aynı kanala koymuşsun, kusura bakma berat çocuksun. Mümkünse hevesini kırayım. Ne discord ne skype ne benzeri bir şey kullanabiliyorsun, yanına alacağın adamla nasıl haberleşeceksin dumanla mı? güvercin mi yollayacaksın?

Youtube SEO'su yaptın mı hiç? Bir sürü yüzbinlerce aboneli kanal arkadaşın olup hiçbirinden yardım almayarak 5-10 bin abone elde ettin mi? Youtube üzerindeki başarın nedir? Ben bu yaptığına sadece bir şey elde etmek için desteği kullanmak derim. İnsanlar zaten "forum" gördüğünde gelmiyor. Algı oyunu yapabilir misin? Farklı konseptten viral reklam ile foruma hit sağlayabilir misin?

Hayır sana yardım etmeye de çalıştım da istemedin. "yanıma birisi lazım" ne kadar yanlış bir cümledir farkında mısın acaba? Profesyonellik "bey, bayan, siz, biz" kullanmakta değil geyiğini yaptığın halde projeni takır takır işletmek bunu biliyor musun? (bayan değil kadın bu arada öğğ eğğ evet aynen)

En başında zaten "yanıma" demen en büyük yanlışın. Bu güne kadar yaptığın en büyük başarın ne? Senin tecrübe edinmek için birilerinin yanına girmen gerekirken sen birilerini yanına toplamaya çalışıyorsun.

Bu arada Enes Sungurtekin ile bir derdim yok benim. Kendini bir şey sanan carrypotter'ı izleyip gelmiyorum ben buraya. Tarihten önce de vardım.

edit: Ekliyorum; bunu başkası yaptığında sessiz kalıp adama yardım etmediğiniz için çuvalladığında destek çıkmayıp, şimdi kendiniz yapmaya çalışırsanız çıkar işi derim.

Neden desteği bırakamadığının 24/7 girdiğinin farkında mısın?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eyvallah. Bir iki şeyi yanlış anlayıp yine yazmışsınız. Yanıma birini arıyorum derken ben bu işi başlarken yanımda birini isterim. He kanal sahibi benim istersem seni attırım diye bir olay yok. Neyse takmıyorum açıkçası, alıştım yani.

Duyduğum ilk kelimeler değil zaten. Allah'a şükür partner sahipleri ilgileniyor.
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bi bu eksikti...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2017 Saat: 15:44)Testarossa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bi bu eksikti...

Ya başkası açsa bir şey demezsiniz ben açınca mı şimdi böyle oluyor ? Uzun zamandır yapılmaya çalışılıyor böyle bir şey, neyse uğraşmaya değmez.
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu ne ben tam anlayamadım?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2017 Saat: 15:48)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu ne ben tam anlayamadım?

Boş ver geçip gitti. Konu kapatılırsa sevinirim.
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2017 Saat: 15:49)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-07-2017 Saat: 15:48)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu ne ben tam anlayamadım?

Boş ver geçip gitti. Konu kapatılırsa sevinirim.
Hocam,söyleyin işte.Ömden söyleyin hocam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2017 Saat: 15:47)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-07-2017 Saat: 15:44)Testarossa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bi bu eksikti...

Ya başkası açsa bir şey demezsiniz ben açınca mı şimdi böyle oluyor ? Uzun zamandır yapılmaya çalışılıyor böyle bir şey, neyse uğraşmaya değmez.

Her zaman birileri böyle dedi. Gereksiz bir şey. Burası bir destek forumu, destek forumu olmaktan çıkmışsa da youtube kanalı falan değil. Bu forum youtube kanalına ihtiyaç olacak kadar faaliyet göstermiyor. Her şey açık seçik ortada zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu isteğe bağlı olarak kilitlendi.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping