Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Header Yardım
Merhaba arkafaşlar WMClubu.Com/Forum buraya kurmuş ve geliştirmeye çalıştığım temamda bir sorun vardır sol üstte alt alta olan 3 çizgiye basıldığında açılır menü olmaktadır ama headeri aşağıya düşürdüğünden hoş durmuyor baya uğraştım ama çözemedim yardımcı olurmusunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam tam bilmiyorum hocam ama,youtube izlesene ve onun gibi video tarzı şeyleri izleyip yapabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Reind bazı yerlerde takıldığımda araştırıyorum ama bir sonuç elde edemeyince konu açıyorum hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2017 Saat: 22:49)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Reind bazı yerlerde takıldığımda araştırıyorum ama bir sonuç elde edemeyince konu açıyorum hocam.

Hm hocam,bilgili bir hocamız varsa yardım edebilirmi @Dream41 hocam biliyorsanız yardım edebilirmisiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 Allah razı olsun adam hunharca yardımda bulundu bana saolsun eksik olmasın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam,işte forumda böyle üyelere yardım eden faydalı konular açan kişiler oldukça forum baya çoğalır,ve @dream41 bunu yapıyor üyelere yardım ediyor forumda faydalı konular açıyor daha napsın @dream41 bir zamanlar banada yardımcı olmuştu teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Reind zaten bir iki eksiği kaldı mobil tema bitti çok şükür masaüstü kaldı bir iki değişiklik sonrası hepsi tamam :)
@kaRanLık-61-EA - @L34DRi - @© xLd^ & @Ripbyrustavi02 yardımcı olurmusunuz rahatsız etmezsem :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben niye 4 kere etiketlendim bir kere etiketleseniz yeter pc ye gecince yardimci olurum anca.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her yazmada etiket kullanmayın.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 hocam kusura bakmayın tamam bekliyorum ben yaptım sanırım ama solda çok boşluk var onu sağa yanaştırırsak ok güzel olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2017 Saat: 23:44)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her yazmada etiket kullanmayın.

Pardon hocam,özür dilerim bidaha olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 Gerekli tüm bilgiyi P.M ile bildirdim hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2017 Saat: 00:54)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Dream41 Gerekli tüm bilgiyi P.M ile bildirdim hocam.

Hocam aslında Öm'den de yardım isteyebilirdiniz konu açmanıza gerek yoktu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 hocam sizi bekliyorum ama müsait olamadınız sanırım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aklımdan cikmis mobilim pc ye gecersem bakarım.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 peki hocam bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping