Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İslami Forum Hkk.
İslam forum ne diye var anlamıyorum madem bu kategori açık islam ile ilgili  herşey paylaşılabilir. Farklı bir konuda tartışma çıkıyorsa kitlenmesi normal ancak tartışma yoksa neden kilitleme var ? İslami forumda islam ile ilgili her konuyu paylaşma hakkına sahibiz,ha değilse o kategoriyi admine bildirelim kapatsınlar. @ismaililhan
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2017 Saat: 19:06)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İslam forum ne diye var anlamıyorum madem bu kategori açık islam ile ilgili  herşey paylaşılabilir. Farklı bir konuda tartışma çıkıyorsa kitlenmesi normal ancak tartışma yoksa neden kilitleme var ? İslami forumda islam ile ilgili her konuyu paylaşma hakkına sahibiz,ha değilse o kategoriyi admine bildirelim kapatsınlar. @ismaililhan

Ee Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyoruz. Müslümanların neyi özel? Bizde ateist forum istiyoruz herşeyi paylaşalım. Dini bölümler genelbakışdan kaldırılsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buna saygı duyuyorum talebini bana değil adminlere bildirersen emin ol gereğini yaparlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum şuanda zaten gergin, biraz önce inançlar hakkında tartışıldı. Tartışma çıkmaması adına önlem. Anlayış göstermeniz dileğiyle.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2017 Saat: 19:07)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buna saygı duyuyorum talebini bana değil adminlere bildirersen emin ol gereğini yaparlar.

Burdan bildirmiş oldum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2017 Saat: 19:08)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-07-2017 Saat: 19:07)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buna saygı duyuyorum talebini bana değil adminlere bildirersen emin ol gereğini yaparlar.

Burdan bildirmiş oldum.

@admin Konu genel bakıştan kalkar diye etiket yapıyorum.

(11-07-2017 Saat: 19:08)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum şuanda zaten gergin, biraz önce inançlar hakkında tartışıldı. Tartışma çıkmaması adına önlem. Anlayış göstermeniz dileğiyle.

Önceki konudan ders çıkararak kapatılan konuda tartışma çıkaramayacaklarını anlamış olan kişiler ona göre davranırdı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz bir oldukça 80 milyon tek yürek olduğunda anca sorunlarımız çözülür
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sürekli döngüye bağlayınca önlem almak şart oldu diyelim. Şimdilik dini konulara fazla yüklenmeyin daha sonra tekrar tartışırız gerekirse.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat söylemek istediklerimi söylemiş, bende karşı değilim buna herkes istediği gibi konuşmakta tartışmakta özgür ben buna karışamam haddim de değil zaten, forum zaten çalkantılı bir dönemden geçiyor, en azından bu dönemleri güzel kavgasız, gürültüsüz atlatalım diyoruz sizde anlıyorsunuzdur zaten.

- Göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elbette güzel bir ortam içinde olmaktan memnuniyet duyarız ancak kilit attığın konuda en ufak tartışma yoktu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş,ateistlikten kendi dinine geçen birinin videosunu paylaşmış. bunda bir tartışma göremedim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar zaten tartışma var demedik tartışma çıkacağı öngörülmüştü.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2017 Saat: 19:07)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-07-2017 Saat: 19:06)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İslam forum ne diye var anlamıyorum madem bu kategori açık islam ile ilgili  herşey paylaşılabilir. Farklı bir konuda tartışma çıkıyorsa kitlenmesi normal ancak tartışma yoksa neden kilitleme var ? İslami forumda islam ile ilgili her konuyu paylaşma hakkına sahibiz,ha değilse o kategoriyi admine bildirelim kapatsınlar. @ismaililhan

Ee Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyoruz. Müslümanların neyi özel? Bizde ateist forum istiyoruz herşeyi paylaşalım. Dini bölümler genelbakışdan kaldırılsın.
Sizin bu Müslüman düşmanlığınız nedir ? Yok Cahillik Yok O Yok Bu. Stephen Hawking Evrenin Büyüdüğünü öğrendikten sonra Müslüman oluyor. Ne Ateist'lik'miş kardeş. Sanki Dünya Ateistlerin. Özgür bir ülkedeyiz. Ama bu kadarı çok dinimi aşağılamınıza izin vermem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Müslüman düşmanlığı diye birşey yok. Ateistlerin bazıları dininizi aşağılayabilir. ama tardisin hiç aşağaladını görmedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İslami konulara kesinlikle bakmanızı öneririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-07-2017 Saat: 20:00)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar zaten tartışma var demedik tartışma çıkacağı öngörülmüştü.

Tartışma çıksaydı,çıkacak gibi olsaydı emin olun ben kendim bildirirdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping