Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni ekran kartı.Alırım bi ho
ZEO7Q3.jpg

Zamanı gelmişti.R7 370 aldık hayırlsıyla.Alırım bi ho
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun hocam.güle güle kullanın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Neden yaptın bize bunu ? Biz luptapçular derneğiyiz :D"

Hayırlı olsun .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun,güle güle kullan :) Allah nazarlardan saklasın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun kaç böbreğin gitti?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2017 Saat: 13:37)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Neden yaptın bize bunu ? Biz luptapçular derneğiyiz :D"

Hayırlı olsun .

sapphire ekran kartları laptoplara usb ile bağlanabiliyor bazıları
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2017 Saat: 14:20)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2017 Saat: 13:37)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Neden yaptın bize bunu ? Biz luptapçular derneğiyiz :D"

Hayırlı olsun .

sapphire ekran kartları laptoplara usb ile bağlanabiliyor bazıları

Bir tane ürününü gösterebilir misiniz ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://www.hepsiburada.com/asus-amd-radeon-r7-240-oc-4gb-128bit-ddr3-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-r7240-oc-4gd3-l-p-BD304912?magaza=Yenisey&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=EAIaIQobChMIioL0zMH-1AIVHYGyCh1fYg_WEAYYASABEgJcG_D_BwE

Aralarındaki fark ne ?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
360 ta bende var :D
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2017 Saat: 14:33)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://www.hepsiburada.com/asus-amd-radeon-r7-240-oc-4gb-128bit-ddr3-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-r7240-oc-4gd3-l-p-BD304912?magaza=Yenisey&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=EAIaIQobChMIioL0zMH-1AIVHYGyCh1fYg_WEAYYASABEgJcG_D_BwE

Aralarındaki fark ne ?

r7 240 700 mhz hızda çalışıyor ve bellek frekans hızı 1800.
R7 370 1050 mhz hızda çalışıyor ve bellek frekans hızı 5600 mhz.Tasarımını özellikleri katmaya gerek yok :))
Ayrıca r7 370 256 bit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bendeki kalbi çıkaralım bu parçacığı koyalım beni bile enerjik yapar bu :D Benim kalbide senin bilgisayara takalım hocam işini görür belki :D ama görmez kırık bir kalp nihayetinde :/ yapıştırıp kullanıcam dersen takas edelim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 02:10)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki kalbi çıkaralım bu parçacığı koyalım beni bile enerjik yapar bu :D Benim kalbide senin bilgisayara takalım hocam işini görür belki :D ama görmez kırık bir kalp nihayetinde :/ yapıştırıp kullanıcam dersen takas edelim
Bununda chipseti yanık çıktı.Fırınlama yapıp lehimleri yeniden yerleştiririsen olabilir. :D Allah hepinize nasip etsin dostum para tuzağı ama insana bi mutluluk veriyor tutması felan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 02:14)Testarossa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-07-2017 Saat: 02:10)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bendeki kalbi çıkaralım bu parçacığı koyalım beni bile enerjik yapar bu :D Benim kalbide senin bilgisayara takalım hocam işini görür belki :D ama görmez kırık bir kalp nihayetinde :/ yapıştırıp kullanıcam dersen takas edelim
Bununda chipseti yanık çıktı.Fırınlama yapıp lehimleri yeniden yerleştiririsen olabilir. :D Allah hepinize nasip etsin dostum para tuzağı ama insana bi mutluluk veriyor tutması felan

Para tuzağı olduğunu düşünmüyorum kardo. Benim mesela bu hayatta çok mutsuz günlerim oldu kendimi alkole vurdum o anlık kafamı dağıttım herşeyi unuttum ama 4-5 saat sonra tekrardan herşey aynı. Moralim bozuk olduğunda bilgisayar oyunları oynarım mesela sürekli elimin altında olduğundan kafayı güzel dağıtır. Alkol kadar kötü değil hemde :) Zaten web ile ilgilenen bir adam donanımları umursamaz diye düşünüyorum zira web ile ilgilenen bir insana 1-2 gb ram 1gb ekran kartı bile yeter diye düşünüyorum. oda olmadı 512mb ram 512mb ekran kartlı bir pcye linux kurar o şekil takılır :D grafik,tasarım,oyun düşkünüyseniz parasını hakeder bence.

hayırlı geceler hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-07-2017 Saat: 02:18)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-07-2017 Saat: 02:14)Testarossa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Para tuzağı olduğunu düşünmüyorum kardo. Benim mesela bu hayatta çok mutsuz günlerim oldu kendimi alkole vurdum o anlık kafamı dağıttım herşeyi unuttum ama 4-5 saat sonra tekrardan herşey aynı. Moralim bozuk olduğunda bilgisayar oyunları oynarım mesela sürekli elimin altında olduğundan kafayı güzel dağıtır. Alkol kadar kötü değil hemde :) Zaten web ile ilgilenen bir adam donanımları umursamaz diye düşünüyorum zira web ile ilgilenen bir insana 1-2 gb ram 1gb ekran kartı bile yeter diye düşünüyorum. oda olmadı 512mb ram 512mb ekran kartlı bir pcye linux kurar o şekil takılır :D grafik,tasarım,oyun düşkünüyseniz parasını hakeder bence.

hayırlı geceler hocam
1 gb ram ile developerlik yapmak olmaz bence.Tasarım şirketleri,3d çizim şirletleri 40000 dolarlık bilgisayarlar ile çalışır.Dediğin doğru insana zevk veriyor işte ama zaman kaybı değil mi şu :) Nvidia Quadro araştır bak .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping