Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü/Arşiv] Admin Panel Sorunu
(07-07-2017 Saat: 02:41)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @L34DRi oraları yaptım hocam zaten.

Bence siz şimdi uyuyun yarın tekrar deneyin, destek isteyin. Çünkü yazdıklarımı okumadığınızı düşünüyorum.
Zaten site de arada gidip geliyor.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekteki dosyayı ftp atın ardından wmclubu.ga/double_delete.php olarak giriş yapın. Yedek almayı unutmayın bazı ayarlarınız gidebilir.

Ek Dosyalar
.php   double_delete.php (Dosya Boyutu: 973 Bayt / İndirme Sayısı: 1)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@L34DRi uğraşınız için minettarım hocam :)

@Ripbyrustavi02 teşekkürler ama tam olarak etkisi nedir bunun acaba ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2017 Saat: 03:33)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @L34DRi uğraşınız için minettarım hocam :)

@Ripbyrustavi02 teşekkürler ama tam olarak etkisi nedir bunun acaba ?

Sitedeki belirlenmiş verileri siliyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 site admin paneline girdim ama wmclubu.com/forum site bozuk çıkıyor forum bilgisi kısmından yani admin panelden url düzelttim ama düzelmedi nedendir hocam ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2017 Saat: 03:48)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 site admin paneline girdim ama wmclubu.com/forum site bozuk çıkıyor forum bilgisi kısmından yani admin panelden url düzelttim ama düzelmedi nedendir hocam ?

Sql yedeğini tekrar yükleyin daha sonra tekrar aynı işlemleri deneyin.

Hatta sıfırdan MyBB kurun ama 1.8.6 kurun. Bir ara daha olmuştu bu forumdan bir kişide böyle çözmüştük.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 düzelttim hocam lakin konulara tıkladınmı normal wmclubu.com bulunan hatayı veriyor sub domain istiyor ama aynı şekilde ben smclubu.com/forum kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2017 Saat: 04:58)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 düzelttim hocam lakin konulara tıkladınmı normal wmclubu.com bulunan hatayı veriyor sub domain istiyor ama aynı şekilde ben smclubu.com/forum kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Hocam .com domaini paralı freenoam gibi yerlerden alabilirsin host sitenin ns sini gircen sonra o sitedeki kişileri istiyosan sql backup al sonra yükle ordan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2017 Saat: 04:58)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 düzelttim hocam lakin konulara tıkladınmı normal wmclubu.com bulunan hatayı veriyor sub domain istiyor ama aynı şekilde ben smclubu.com/forum kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

settings.php varsayılan hale getirir misin?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Domainim var hocam zaten + Varsayılan haline nasıl getiricem hocam ¿
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burada bir şeyler yapmıştınız eski içeriğinizi yazın yeni dosyaya.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O şekilde yaptım hocam inç klasörü deki settings.php değiştirdim oraya göre yapmıştım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düzelttim google seo'yu devre dışı bıraktım. Son yaptığımız işlem forum yolunu değiştirmiş. Google seo pluginin .htacces dosyasını kendi forumuna göre yeniden yapılandır. Şimdilik devredışı bıraktım kendin ayarlarsın.

@ayazhan
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 teşekkürler hocam birkaç işlevi kaldı takıldığım yerde yazarım konuya teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping