Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thead Hakkında yardım
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki S.S kırmızı kutu içerisine aldığım mobil uyumunda editlemiş olduğum Thead kısmı yardım çıkmaktadır onu nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz ?
Bkz buradan bahsediyorum.
29rryj.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım çıkıyor derken?
Sorununuzu tam anlayamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forum bit yukarı kaymış onu demeye çalışıyorsun sanırım.index ile forumbit şablonlarını paylaşırsan çözeriz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Jinpachi thead kayma var sağa onu diyorum hocam.

@kaRanLık-61-EA hocam soldaki açılır menüden oldu sanırım çünkü oralara dokunmadım hiç.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 02:31)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Jinpachi thead kayma var sağa onu diyorum hocam.

@kaRanLık-61-EA hocam soldaki açılır menüden oldu sanırım çünkü oralara dokunmadım hiç.

kullandığın temanın adı ve id ne?
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA tema Navblue hocam İD:72
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 02:41)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA tema Navblue hocam İD:72

kayma gözükmüyor ?
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA verdiğim S.S benim moobil girişi hocam sizde S.S atarmısınız rica etsem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 02:48)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA verdiğim S.S benim moobil girişi hocam sizde S.S atarmısınız rica etsem.

dGPPAX.png
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA şuan bu değil diğer tema aktif hocam çerezlerden sanırım eski tema çıkmış. S.S paylaştığım tema aktif.
Tema id: 82 şuanda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 03:01)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA şuan bu değil diğer tema aktif hocam çerezlerden sanırım eski tema çıkmış. S.S paylaştığım tema aktif.
Tema id: 82 şuanda.

9dQQMo.png
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her mobile uygun otomatik boyutlandırma nasıl yapabiliriz hocam thead'ı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 03:14)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her mobile uygun otomatik boyutlandırma nasıl yapabiliriz hocam thead'ı ?
Genişliğini yüzde vererek ayarlanabilir.Ama her mobil cihaz için ayarlayamazsın.Çok farklı türde cihaz genel cihazlar uygun yapılabilir.En basit yöntem Bootstrap teknolojisi onu kulllanabilirsin.Senin kendin yapmandan daha hesaplı ve tutarlı olur.
Onunla yapamazsan Css'te screen özelliği var orada istenilen çözünürlük aralığında istenilen css çalıştıralabilirsin.Bu yolla mobil tablette hatta mobili üçe ayırabilirsin yüksek ,orta, düşük sınıf diye.Sana kalmış.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ hocam haklısınız ama yeni yeni birşeyler yapıyorum o kadar iyi değilim malesef.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 03:14)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her mobile uygun otomatik boyutlandırma nasıl yapabiliriz hocam thead'ı ?

"Responsive Tasarım" diye araştırma yaparsanız internette bu yöntemleri anlatan siteler mevcut.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 03:24)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ hocam haklısınız ama yeni yeni birşeyler yapıyorum o kadar iyi değilim malesef.

bende sizin gibi yaparak öğrendim internetten okuyarak.Tavsiyeme uyarsanız biraz bootstrap öğrenirseniz bu sıkıntılarınız kalmaz.Çünkü kendisi size 4 farklı tür cihaz için tasarım yaptırıyor hemde bir kaç css ekleyerek.Pc - Düşük ekran pc -tablet-mobil bunları size bir kaç css eklettirek uyumlu yaptırıyor.Öğrenirseniz şöyle anlatayım az css ve html bir sürü iş yaparsanız bu da size çok büyük kar olur.Benden tavsiye etmesi.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Huawei de siteyi otomatik boyutlandırıyordu herhalde

Bende düzgün
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler arkadaşlar @kaRanLık-61-EA hocam yardımcı oldu saolsun herhangi bir sorun olursa tekrar buradan bildiririm saolun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping