Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baş ağrısı için dua
Baş ağrısı için dua Mumsema بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَلَهُ مَاسَكَنَ فِى الَّليْلِ وَالنَّهَارِ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ وَلَوْشَاءَ لَجَعَلَهُ سَاكِنًا اُسْكُنْ اَيُّهَاالْوَجَعُ كَمَا سَكَنَ عَرْشِ الرَّحْمَنِ وَقَرَّبِقَرَارِاللهِ 

Bismillahirrahmanirrahim. Ve lehü ma sekene fil leyli ven nehari ve hüves semi-ul alim. Ve lev şae lecealehü sakina.üskün eyyühel veceu kema sekene arşirrahmani ve karra bi kararillah.

bunu hastaya okunur veya yazılıp taşınırsa ihşallah şifa bulur

2:
ŞİDDETLİ BAŞ AĞRISI İÇİN
Hastaya parmağını ağrıyan yere koymasını söylersin. Sende o anda şu Ayeti kerimeleri okursan, Allah Teala'nın izniyle baş ağrısı geçer.

Okunacak Ayeti kerimeler budur:
بِسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَالسَّمَاءِ وَالطَّارِقِ وَمَا
اَدْرَيكَ مَاالطَّارِقُ اَنَّجْمُ الثَّاقِبُ اِنْ كُلِّ نَفْسٍ لَمَّا عَلَيْهَا حَافِظُ فَلْيَنْظُرِ اْلاِنْسَانَ مِمَّ خُلِقَ خُلِقَ مِنْ مَاءٍ دَافِقٍ يَخْرِجُ مِنْ بَيْنَ الصُّلْبِ وَالتَّرَائِبِ سَبِّحِ اسْمِ رَبِّكَ اْلاَعْلىَ اَلَّذِى خَلَقَ فَسَوَّى وَالَّذِى قَدَّرَ فَهَدَى فَهَدَى فَهَدَى

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ves semâ-i vet târik. Ve mâ edrâkemet târik. Ennecmüs sâkib. İn külli nefsin lemmâ aleyhâ hâfiz. Felyenzuril insâne mime hulik. Hulika min mâin dâfik. Yahrucu min beynes sulbi vet terâib. Sebbihısmi rabbikel a'lâ. Ellezi halaka fesevvâ. Vellezî kaddera fehedâ fehedâ fehedâ. 
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Baş ağrısı için dua olması çok garip birşey ama ağırınca deneyeceğim sonucu buraya yazıcam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 17:06)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baş ağrısı için dua olması çok garip birşey ama ağırınca deneyeceğim sonucu buraya yazıcam.

"Bk kardesim bn sğna formlu veriyom 2 gulhu 1 elam okuyon şıpp. iyileştih"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 18:29)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-06-2017 Saat: 17:06)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baş ağrısı için dua olması çok garip birşey ama ağırınca deneyeceğim sonucu buraya yazıcam.

Diğer konularda inancıma karışamazsınız diyorsun, burada gelmiş bizim inancımızla dalga geçiyorsun.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 18:34)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Diğer konularda inancıma karışamazsınız diyorsun, burada gelmiş bizim inancımızla dalga geçiyorsun.

"İnancıma karışamassın" dediğim bir mesajım varsa bana atarmısın ? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlamını bilmediğimiz bi' dua okursak ibadetin ne anlamı kalır? Anlamsız bir kelime sürüsü okuyoruz resmen. Meallerini de paylaşırsanız müslüman kullanıcılar tam anlamıyla bilgilenebilir. Teşekkürler
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 18:35)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Öyle demediysen bile senin şöyle dediğini gördüm;
'Hiç kimse kimsenin inancına karışamaz.' tam olarak bunu demediysen bile buna benzer bir şeyler dedin. Şimdi hangi konuda bilmiyorum. Ama senin böyle yapman hiç hoş değil.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 18:41)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

'Hiç kimse kimsenin inancına karışamaz.' tam olarak bunu demediysen bile buna benzer bir şeyler dedin. Şimdi hangi konuda bilmiyorum. Ama senin böyle yapman hiç hoş değil.

Tamamda ben burda sizin inancınıza karışmamışımki? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 19:57)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-06-2017 Saat: 18:41)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-06-2017 Saat: 18:29)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Bk kardesim bn sğna formlu veriyom 2 gulhu 1 elam okuyon şıpp. iyileştih"

Tamamda ben burda sizin inancınıza karışmamışımki? :)

Ben karışıyorsun mu dedim?
İlk yorumumu iyi oku.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hocam :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Ateist olmanı geçtim yönetici dahi olsan konularıma böyle yorum atmaya,İslam ile dalga geçmeye hakkın yok. Sana buradan birşey yapamam belki ama yapabilecek olan Allah(gerçi inanmıyorsun) sen inansanda inanmasanda seni mahşer günü bekliyor olucak :) @Tardis @kraljmehmet
Unutmadan söyleyeyim böyle ayetler falan paylaşıcam iyi anlamadan falan okuma aman yanlışlıkla müslüman olursun falan başımıza iş almayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 18:36)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anlamını bilmediğimiz bi' dua okursak ibadetin ne anlamı kalır? Anlamsız bir kelime sürüsü okuyoruz resmen. Meallerini de paylaşırsanız müslüman kullanıcılar tam anlamıyla bilgilenebilir. Teşekkürler

@Ainsworth

Baş Ağrısı İçin Dua; "Bismillahirrahmanirrahim"
"Lev enzelna hazel kur'ane ala cebelil-leraeytehu khaşian(m)-mütesaddian(m)-min haşyetillah. Ve tilkel emsalü nadribuha linnasi leallehum yetefekkerun. Hüvallahüllezi la ilahe illa hu. alimül ğaybi veş-şehadeti hüver-Rahman-ür-Rahim. Hüvallahüllezi la ilahe illa hu. El Melik'ül Guddus-üs-Selamü'l Mü'minül Müheyminül Azizül Cebbarül Mütekebbir. Sübhanallahi amma yüşkirün. Hüvallahül bariül musavviru lehul esmaül hüsna. Yüsebbihu lehu ma fis-semavati vel'ard. Ve hüvel Azizul Hakim."
"Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.)(c.c.)'ın adıyla;
"Biz bu Kur'an-ı bir dağa indirseydik Allah'ın korkusundan onu baş eğmiş, parça, parça olmuş görürdün. Bu misalleri düşünsünler diye insanlara veriyoruz. O, öyle Allah'tır ki O'ndan başka tanrı yoktur
bas-agrisi-icin-dua(1).gif

Görülmeyeni ve görüleni bilendir. O, esirgeyendir, bağışlayandır. O, öyle Allah'tır ki, kendisinden başka hiçbir tanrı yoktur. O, mülkün sahibidir, eksiklikten münezzehtir, selamet verendir, emniyete kavuşturandır, gözetip koruyandır, üstündür, istediğini zorla yaptıran, büyüklükte eşi olmayandır. Allah, müşriklerin ortak koştukları şeylerden münezzehtir. O, yaratan, var eden, şekil veren Allah'tır. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanlar O'nun şanını yüceltmektedirler. O, galiptir, hikmet sahibidir."

"Bismillahirrahmanirrahim"
"Allahümme Rabbi'n-naşi ezhibi'lbe'se işfi. Ente'ş-şafi. La şifae illa şifaüke. Şifaen la yüğadiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke'leke adüvven ev yemşi leke ila salatin."
"Allah'ım! Ey insanların Rabbi! Şifa ver! Şifa veren ancak Sen'sin! Sen'den başka şifa verecek kimse yoktur! Allah'ım! Şu kuluna şifa ver ki, senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızanı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün." 
"Allahümme Rabbe'nnasi müzhibe'l ye'si işfi en-te'şşafi la şafi illa ente işfi şifaen la yuğadiru seka-men."
"Ey insanların Rabbi ve bütün ıstırapları gideren yüce Allah'ım! Senden başka şifa verecek yoktur, yalnız Sen şifa verirsin. Ona "hastaya veya bana" öyle bir şifa ver ki, üzerinde "hastada veya bende" hastalığın en ufak izi bile kalmasın."
Bismillahi'l-Kerim. Ve e'uzu billahi'l-azim min şerri külli ırkı narin ve min şerri harri'n-nar.
"Kerim olan Allah'ın adıyla. Her türlü ağrının, yaranın şerrinden ve cehennem ateşinin şerrinden yüce Allah'a sığınırım."
"Allah her iki cihanda size ve sevdiklerinize sıkıntı yüzü göstermesin." Amin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping