Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Temayı Nasıl Bulabilirim ?
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki S.S olan temayı nasıl bulabilirim elinde olan varsa paylaşabilirmi ?
v44oyv.png
QMMgGy.png
NOT: Konu yanlış yerdeyse doğru yere alırlarsa sevinirim Moderatör arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Demo linki varsa at bakayım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@HexWebZ Demo yok hocam yalnızca S.S buldum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 00:17)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar aşağıdaki S.S olan temayı nasıl bulabilirim elinde olan varsa paylaşabilirmi ?
v44oyv.png
QMMgGy.png
NOT: Konu yanlış yerdeyse doğru yere alırlarsa sevinirim Moderatör arkadaşlar.

Kod:
http://mybbdepo.com/en-blue-mybb-temasi-konusu.html
bu linkte
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@qkaRanLık-61-EA indirme linki kırık hocam biliyorum orada olduğunu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu yeri yanlış.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 bo konu hakkında not düştüm zaten hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 01:15)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 bo konu hakkında not düştüm zaten hocam.

Bu bölüme açtığınız tek konu değil. Moderatörler sizin arkanızı toplamak zorunda değil. Her seferinde buraya açmayın.

Örnek bir konu daha:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91270

Açtığınız her yardım konusunu soru cevap veya 10tl.net dışı bölümüne açınız. Bu bölümlere açarsanız istenilen içerik insanlara daha kolay ulaşabilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 Kasti birşey yok hocam neysereport ettim zateb sıkıntı yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 01:13)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @qkaRanLık-61-EA indirme linki kırık hocam biliyorum orada olduğunu.

anka06 başkasından alamazsın iletişime geçmelisin tema aten düzgün çalışmıyor.Attın resimde bile görünüyor ki konuda da yazılmış.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA Gomobile hariç mobil teması olan bir tema arıyorum hocam bunu gördüm hoşuma gitti ondan başka buna benzer varsa oda olur elbet teşekkürler yinede.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 01:36)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA Gomobile hariç mobil teması olan bir tema arıyorum hocam bunu gördüm hoşuma gitti ondan başka buna benzer varsa oda olur elbet teşekkürler yinede.
rica ederim.
ayazhan bu mobil tema değil ki sen direct mobil için yapılmış tema bulsan daha iyi olur.offical sitede temalarında illaki vardır mobil tema bir incele bulursun hatırlıyorum
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA hocam geliştirme yapacağım mobil uyumlu bir tema bulayım zaten sadece mobilini kullanacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 01:48)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA hocam geliştirme yapacağım mobil uyumlu  bir tema bulayım zaten sadece mobilini kullanacağım.

https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=776 bu mobil uyumlu.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA bunu denedim ama mobil arızalı çıktı hocam Navy blue aklımdaki aslında ama mobilden girdinmi orta kısım çok geniş duruyor sağ profil kısmı vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-06-2017 Saat: 02:23)ayazhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61-EA bunu denedim ama mobil arızalı çıktı hocam Navy blue aklımdaki aslında ama mobilden girdinmi orta kısım çok geniş duruyor sağ profil kısmı vs.
https://cloud.mail.ru/public/2LJs/J2wnAi2Lh şunu indir kur dene bakalım.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61-EA ocam buda olmaz ya Navy Blue temasını kullancam olmazsa ortasındaki sorunu çözebilirsem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobil uyumlu bu tarz bir tema varsa paylasabilirmisiniz arkadaşlar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping