Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin nerde ?
Admin olma anketinde reklamları bana yaptırabilirsiniz. :D
Ücretlidir. SP karşılığı yapılır.
(Şaka amaçlı yazılmış bir mesajdır.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Taarruz admin baksa bari o dükkana neden bakmıyor ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş adamlar senin benim gibi 14-17 yaş aralığında değil. Adamların özel hayatı.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:55)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş adamlar senin benim gibi 14-17 yaş aralığında değil. Adamların özel hayatı.

Özel hayattan ziyade bu adamların buradan başka işleri var, sizler gibi okul okuyup tatillerde kafalarına göre takılan insanlar değil bunlar hayatlarını sürdürebilmek için yaptıkları işler var. İnsanlara birazda bu açıdan bakın, herkesin hayatını sürdürebilmesi için paraya ihtiyacı vardır ve takdir edersiniz ki akabinde kimse kimseye durup dururken para vermez. O yüzden küçük yaralarınız ile gocunmayı bırakın da az sabredin, forum bir yere kaçmıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 23:40)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 22:55)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş adamlar senin benim gibi 14-17 yaş aralığında değil. Adamların özel hayatı.

Özel hayattan ziyade bu adamların buradan başka işleri var, sizler gibi okul okuyup tatillerde kafalarına göre takılan insanlar değil bunlar hayatlarını sürdürebilmek için yaptıkları işler var. İnsanlara  birazda bu açıdan bakın, herkesin hayatını sürdürebilmesi için paraya ihtiyacı vardır ve takdir edersiniz ki akabinde kimse kimseye durup dururken para vermez. O yüzden küçük yaralarınız ile gocunmayı bırakın da az sabredin, forum bir yere kaçmıyor.

@#Dizz oo toprağım nerelerdesin :D hatırladın mı beni? :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 23:44)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 23:40)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Özel hayattan ziyade bu adamların buradan başka işleri var, sizler gibi okul okuyup tatillerde kafalarına göre takılan insanlar değil bunlar hayatlarını sürdürebilmek için yaptıkları işler var. İnsanlara  birazda bu açıdan bakın, herkesin hayatını sürdürebilmesi için paraya ihtiyacı vardır ve takdir edersiniz ki akabinde kimse kimseye durup dururken para vermez. O yüzden küçük yaralarınız ile gocunmayı bırakın da az sabredin, forum bir yere kaçmıyor.

@#Dizz oo toprağım nerelerdesin :D hatırladın mı beni? :D

@metehandurmus Aralarda giriyorum, unutulur musun ya sen? =)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir 14 - 17 derken kardeş derken lise 1 geçmişsin az saygı duy kardeş ne bi fikir sundum biliyoruz özel hayatları var .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 23:59)TheWolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir 14 - 17 derken kardeş derken lise 1 geçmişsin az saygı duy kardeş ne  bi fikir sundum biliyoruz özel hayatları var .

Ciddi mi ? Kardeş sen 35 yaşındasın 2 çocuğun vardı demi unuttum pardon.

--- Lanet olsun. Bu forumda hep böyleleriyle uğraşıyorum. kanklar 1, trflash 2, sen 3 mü olacaksın acaba. Neyse takmıyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam küfür yasak (What the f***) yazmışsınızda.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 00:01)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 23:59)TheWolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir 14 - 17 derken kardeş derken lise 1 geçmişsin az saygı duy kardeş ne  bi fikir sundum biliyoruz özel hayatları var .

WTF ? @Tardis @metehandurmus Ciddi mi ? Kardeş sen 35 yaşındasın 2 çocuğun vardı demi unuttum pardon.

--- Lanet olsun. Bu forumda hep böyleleriyle uğraşıyorum. kanklar 1, trflash 2, sen 3 mü olacaksın acaba. Neyse takmıyorum.

Milyonlarca çocugum öldü çocugum olmuyor gardaşım . Yaşım 19
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 00:02)TheWolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

WTF ? @Tardis @metehandurmus Ciddi mi ? Kardeş sen 35 yaşındasın 2 çocuğun vardı demi unuttum pardon.

Kardeş kimseye laf atmadım. 19 yaşındaysan ne diyebilirim. İnanmıyorum artık kimseye ^-^
-  *** anlamı Amerika'da  " Bu ne *****ça bir şey" demekle aynı muhabbet. Sileriz kardeş sıkıntı yapma.
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Söylediğin kelimenin anlamını pek bilmiyorum.
Küfürdü galiba?
@beratdemir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok gereksiz konulardan kavga ediyorsunuz, biraz daha olgunlaşın. Çocuk değilsiniz artık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 00:03)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kardeş kimseye laf atmadım. 19 yaşındaysan ne diyebilirim. İnanmıyorum artık kimseye ^-^
-  *** anlamı Amerika'da  " Bu ne *****ça bir şey" demekle aynı muhabbet. Sileriz kardeş sıkıntı yapma.
pm at ts3 vereyim , uğraşamıcam yorum yazmakla
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya uğraşacak halim yok benim de :) Bıktım çünkü 3000 kişiyle tartıştıktan sonra :) Kolay gelsin hocam.
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
The WOLF Ses değiştirme diye birşey var :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 00:08)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: The WOLF Ses değiştirme diye birşey var :)

Herkes o kadar amacından çıkmışki tartışacak konu arıyor. Üzücü. İster insan 9 yaşında olur ister 40. Kimse kimseyi burada yargılayamaz yaşı yüzünden. Tartışma uzarsa kilitleyeceğim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Sağ elini bırakırsan olur.
PGM
Teşekkür verenler:
Yargılamıyorum zaten hocam. neyse saçmaladım gine. ben konudan uzaklaşmak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 00:12)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sağ elini bırakırsan olur.
Olum akşam akşam güldüm :D

Konuyu farklı yerlere çekmeyelim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform