Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin nerde ?
Forum bu aralar imdb 9,8 puan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 00:13)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2017 Saat: 00:12)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2017 Saat: 00:02)TheWolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2017 Saat: 00:01)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 23:59)TheWolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir 14 - 17 derken kardeş derken lise 1 geçmişsin az saygı duy kardeş ne  bi fikir sundum biliyoruz özel hayatları var .

WTF ? @Tardis @metehandurmus Ciddi mi ? Kardeş sen 35 yaşındasın 2 çocuğun vardı demi unuttum pardon.

--- Lanet olsun. Bu forumda hep böyleleriyle uğraşıyorum. kanklar 1, trflash 2, sen 3 mü olacaksın acaba. Neyse takmıyorum.

Milyonlarca çocugum öldü çocugum olmuyor gardaşım . Yaşım 19
Sağ elini bırakırsan olur.
Olum akşam akşam güldüm :D

Konuyu farklı yerlere çekmeyelim.
QWEQWEQWEQWEqweQWEqwe
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamam kardeşim özel hayatı varda adminin bu sistemi(10tl) açarak bu sorumluluğu kabul ediyor.Yani bu kadar yükü göz önüne alarak açıyor siteyi 1 hafta ilgisizlik biraz fazla bu denli büyük bir forum/sistem için.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumun kitlesi çok güzel bugün de
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 03:00)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam kardeşim özel hayatı varda adminin bu sistemi(10tl) açarak bu sorumluluğu kabul ediyor.Yani bu kadar yükü göz önüne alarak açıyor siteyi 1 hafta ilgisizlik biraz fazla bu denli büyük bir forum/sistem için.

Sitenin herhangi bir yerinde her saniye destek vereceğini belirtmemiş, biraz insanlara saygın olsun. Bu platform sizin yararlanmanız için var, sitem ederek gerçekten büyük bir ahlaksızlık ediyorsunuz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 03:18)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumun kitlesi çok güzel bugün de

En sevdiğim, hocam.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 03:19)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2017 Saat: 03:00)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam kardeşim özel hayatı varda adminin bu sistemi(10tl) açarak bu sorumluluğu kabul ediyor.Yani bu kadar yükü göz önüne alarak açıyor siteyi 1 hafta ilgisizlik biraz fazla bu denli büyük bir forum/sistem için.

Sitenin herhangi bir yerinde her saniye destek vereceğini belirtmemiş, biraz insanlara saygın olsun. Bu platform sizin yararlanmanız için var, sitem ederek gerçekten büyük bir ahlaksızlık ediyorsunuz.

Kimse kimseye saygısızlık ahlaksızlık ettiği yok.Eğer bir iş yapıyorsanız doğru düzgün yapın.Eğri büğrü iş yapıp üyelerden  biri eleştiri yapınca saygısızlık yapmış olmuyor.Sitemi nasıl ahlaksızlığa bağdaştırdın anlamış degilim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2017 Saat: 03:29)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2017 Saat: 03:19)#Dizz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kimse kimseye saygısızlık ahlaksızlık ettiği yok.Eğer bir iş yapıyorsanız doğru düzgün yapın.Eğri büğrü iş yapıp üyelerden  biri eleştiri yapınca saygısızlık yapmış olmuyor.Sitemi nasıl ahlaksızlığa bağdaştırdın anlamış degilim.

Tamam seni de anlayabiliyorum destek istiyorsun ancak diğer yöneticiler de sana yardımcı olabilir, tek kişiye bağlamayacaksın bunu. Bu adamın tek işi burası mı sanki? Tek işi burası olsa neden bedava destek sunsun ki? Para kazanmaya çalışır, yanlış mıyım?

Madem ki bu adam buradan fazla para kazanmaya çalışmıyor, o zaman ki bir gelir kaynağı var. Gelir kaynakları da genelde çalışarak oluyor, size her halükarda hizmet eden bir insandan daha fazlasını istiyorsunuz. Bu yaptığınız görgüsüzlük değilde nedir?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sorunun cevabını verip konuyu kitliyorum o kadar karışmış ki yorumlar hiç bir şey anlamadım.

- Dükkandan aldığınız ürünler için Edward admine başvurabilirsiniz o genellikle aktif eğer ki admin'i gerektirecek alımlar varsa onlarda ona yönlendirir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Özel mesaj gönderdiysen bakıcam.Şuanda en yeniden en eskiye doğru gidiyorum 41 mesaj vardı.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform