Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin nerde ?
Admin nerde ? Beyler bilen var mı 1 haftadır göremıyorum dükkandan aldıklarımızı ne zamana vericek ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İşi vardır. sabredin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sabredin. Biz zaten sabırdan kaybettik ^^
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kaçıyor mu zaten dükkandan aldığın ürünlerin.
Nick değiştirme ise @edward 'a mesaj at.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Genel bir ilgisizlik var sadece ürün değil ki @beratdemir @Hulevoftion
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:08)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel bir ilgisizlik var sadece ürün değil ki @beratdemir @Hulevoftion

Bir gün ilgilenilir ya sıkıntı yapma.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İlgilencek birinin seçilmesi ve bu tür şeylerle ilgilenmesi gerek ozaman. ben yapabilirim. işssiz biriyim :))
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:09)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 22:08)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel bir ilgisizlik var sadece ürün değil ki @beratdemir @Hulevoftion

O güne kadar kıyamet kopmazsa elbette olur. Sanırım uzay çağının ilerlemiş yıllarında ilgilenilir.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:11)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 22:09)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O güne kadar kıyamet kopmazsa elbette olur. Sanırım uzay çağının ilerlemiş yıllarında ilgilenilir.
Adminlikte oyunuzu bana verin size ışık hızında hizmet vereyim :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Edward hocamın hakkını yiyemem. Adam özelden söz verdi bana, daha aktif olacağım dedi. Fakat diğer adminler evli olabilirler veya ne bileyim geçenlerde bayramdı. Belki de gurbete gittiler kimse bilmiyor. Yani saygı duyuyorum. Benim hoşuma gitmeyen şey foruma giriyor, konulara mesaj yazıyor ama beni görmüyor :D
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar,bir veya iki güne ilgilenir. sakin olun. adam koskoca bir mybb forum kurma sitesinin sahibi. sistemle meşgul veya özel bir işi olabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Admini göreve çağırıyoruz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:15)hakan25 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admini göreve çağırıyoruz!!

Bebeğim forumda "!" yasak. Kaldırırsan :)
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Admin hangi bir yere yetişsin. : sistem buglarını bulmaya çalışmak,siteyle ilgilenmek vs. kolay sanıyorsunuz herhalde.birde bir işiniz olsa sizde öyle aktif olamazsınız.özel hayatada saygı yani.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:15)hakan25 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admini göreve çağırıyoruz!!

Adamların işi gücü vardır. Biraz beklersen karşılığınıda alırsın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Tardis'e oy verin. ışık hizmetinde bir forumunuz olsun.
(Admin olma anketi reklamıdır.)
:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:17)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin hangi bir yere yetişsin. : sistem buglarını bulmaya çalışmak,siteyle ilgilenmek vs. kolay sanıyorsunuz herhalde.birde bir işiniz olsa sizde öyle aktif olamazsınız.özel hayatada saygı yani.

Admini anlıyoruz admin zaten diğer adminleri destek forumuyla ilgilensin diye tutmuş. Aralarında en aktif admin @TaaRRuZ şefimdir. ^_^

PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:19)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Tardis'e oy verin. ışık hizmetinde bir forumunuz olsun.

Forumumun geleceği için Tardis :P
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dükkandaki ürünlerin hepsi ile @TaaRRuz admin ilgilense güzel olabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 22:20)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2017 Saat: 22:19)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Tardis'e oy verin. ışık hizmetinde bir forumunuz olsun.

Forumumun geleceği için Tardis :P

Kara bir düşünce ve ön yargı için RuhSuZZ :D

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping