Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lise 1e geçtim nelere dikkat etmeliyim?
(28-06-2017 Saat: 23:47)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Abi mi ? ben 12 yaşındayım asıl benim sana abi demem gerek.
Ee yapcak birşey  yok. :)
@heinkard

Hoydaa :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@hulevoftion abi derken konusma arasinda orn. Abi olurmu oyle sey ya. Gibi bir kullanim yaptim :D bisey dicem, bu diyeti ben kendim degistiremezmiyim? Mesela sabah cay falan degilde 1 elma. Oglen rendelenmis havuc limonlu. Aksam ayarlariz biseyler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 23:49)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @hulevoftion abi derken konusma arasinda orn. Abi olurmu oyle sey ya. Gibi bir kullanim yaptim :D bisey dicem, bu diyeti ben kendim degistiremezmiyim? Mesela sabah cay falan degilde 1 elma. Oglen rendelenmis havuc limonlu. Aksam ayarlariz biseyler.

Eğer,orjinal halini yaparsan daha fazla katkı sağlayacaktır.
Benim ablam yapıyor. tatlı felan yasak. Akşam 1 tane yersen birşey olmaz. birşey yemeden öncede kalorisine bakman daha iyiymiş.
@heinkard
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kilolu olman birşey değiştirmiyor. Sendeki de bacak ondakide bacak ya da kalp bilmemne. Aklına göre hareket et ama pozitif yönde. Bilgisayar kullanman yerine spor salonlarında git. Hem sosyalleşirsin hem vücudun gelişir. Spor yapmak özgüven katar. Sanaldan kısman gerek. Günlük rutinin spor, sosyalleşme, ders çalışma şeklinde olsun. Bilgisayardan uzak durdukça alışılıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping