Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayardan anlayanlar bakabilir mi?
Linkteki bilgisayarı sipariş ettim fakat sizlere sorularım olacak;
Sistemde sorun çıkar mı? Çıkarsa neler? Fazla ısınma sorunu olur mu, ek fan falan almam gerekir mi? Birde bu pcye sadece hdmi girişli monitörler mi uyumlu? Kısacası çıkabilecek sorunları yazarsanız sevinirim, teşekkürler.
Pc;
PHP Kod:
https://www.itopya.com/Donanimarsivi-V15-Athlon-X4-860K-Sapphire-RX560-Pulse-8GB-RAM-1TB-Disk-Gaming-Bilgisayar-5/ 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu sorunun cevabı olarak şunu diyeceğim bu kadar merak ediyorsan ilk şikayet varmı araştır sonra canlı destekten sor yerinde olsam canlı anlı baka baka alırdım o daha güvenli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sistemde bi sorun varsa da canlı desteğin kendi ürünlerini kötüleyeceğini sanmıyorum.
Kimse yoğurdum ekşi demez :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hdmi,dvi desteği bulunuyor Vga girişler yok yeni nesil kartlarda.X4 860 yorulmayacağı için ısınmaz güçlü işlemci.O.c. Yaparsan belki ısınabilir.
Bir  sorun olmaz parçalar birbirine uyumlu.Ayrıca ddr3 almak biraz mağara olmuş.200 liraya git 8 gb ram al bitane daha.1600 mhz 12 gbden aşağı yorar biraz anakartı felan şimdi ki oyunlar.Madem alıyorsun ileriye dönük al ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ram'i ddr4 almam 200₺ civarı fark attıracaktı ve ddr4 daha çok render için gerekiyormuş ben oyun için alıyorum, tavsiye için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende zaten ileriye dönük olması için söyledim.Ddr4'ün render için kullanılmasını söyleyen adam saçmalamış galiba.Yeni oyunlarda yorarsın bilgisayarı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İtopya mı? En kötü firma @Jinpachi . Çok fazla şikayet alıyor. Sinerji'den bi bak :)
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2017 Saat: 12:21)canuzuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İtopya mı? En kötü firma @Jinpachi . Çok fazla şikayet alıyor. Sinerji'den bi bak :)

İnternette ki yorumları hiç dikkate almıyorum, itopya'dan alışveriş yapan tanıdıklarım var. Kusursuz ve hasarsız bir şekilde ürünlerin geldiğini söylediler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping