Anket Başlığı: Foruma Gelseydi Hangisini isterdiniz?
İmzaya resim eklemek
45.45%
10 45.45%
İfade paketi (emoji paketi)
36.36%
8 36.36%
Hiçbiri.
18.18%
4 18.18%
Katılımcı sayısı: 22 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Gelseydi Hangisini isterdiniz?
Birşey sorabilirmiyim Edward hocam? Neden ikisini birden eklemek yerine birisini ekleyeceksiniz? İkiside eklense tüm üyeler için tatmin edici bir sonuç olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 01:01)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Hiçbiri" o yüzden başa baş gidiyor zaten. Anket yapıp sadece iki öneriyi sunmak yerine forumun ihtiyacı olan şeyleri sorsaydınız sizce kimse bu dediğiniz iki şeyi yazar mıydı?

Sormak lazım bunu da. Yorum için teşekkürler, önerileriniz dikkate alınmıştır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adminim, kucuk seyler icin neden secim yapıyoruz ? Ikisinide ekleyiverin. :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
İmzanın kötü tarafı sitenin yavaşlamasına sebebiyet vermesi. En iyi emoji paketi ama ben imzayıda istiyorum.
PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 01:09)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İmzanın kötü tarafı sitenin yavaşlamasına sebebiyet vermesi. En iyi emoji paketi ama ben imzayıda istiyorum.

İmzaya gelirse çılgın çılgın şeyler yaparım kimse durduramaz beni :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İmzaya resimler açılırsa grafik forumundaki artacak aktifliğide göz önüne alabilirsiniz hocam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Beni yanlış anlamayın, imza eklemek veya emoji iyi güzel de. Aslında foruma daha iyi bir yönetim ekibi ve genel bir görev dağılımı gerek.
Bence bir admin rütbesine sahip biri emoji yükleyelimmi diye sorması yanlış bunu aslında diğer sitelerde Co-admin veya S. Mod yapar. Bence iyi olur imza'ya resim ve emoji paketi, ancak aslında forum'a her şey gerekiyor.

-Tema (Daha sağlam bir tema en azından modern bir tema) ( Metehan'a lafım yok temayı güzel yapmış, ama hâlâ eski tarz. Kendimize ait değişik bir temaya sahip olmamız gerek.)
-Yeni Rütbeler ve yeni yetkililer.
-Yenilikler (Forum oyunları veya turnuva yapabiliriz. Ne bileyim onları da ilerleyen zamanda düşünürüz.)
-Yeni eklentiler ( Tam olarak bilemem ama, forum açılmamasının nedeni eklentilerin az olması ve mybb kullanmayı bilmeyenler için tema yüklemek zor olduğundan. Bir ara bir sistem vardı tema yükleme yerinde yüklü temaları görebiliyorduk o şekilde yapsak üyelere yardımcı oluruz.)
Aklıma gelen yeni fikirler bunlar.
İyi Forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 01:23)S-Designs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beni yanlış anlamayın, imza eklemek veya emoji iyi güzel de. Aslında foruma daha iyi bir yönetim ekibi ve genel bir görev dağılımı gerek.
Bence bir admin rütbesine sahip biri emoji yükleyelimmi diye sorması yanlış bunu aslında diğer sitelerde Co-admin veya S. Mod yapar. Bence iyi olur imza'ya resim ve emoji paketi, ancak aslında forum'a her şey gerekiyor.

-Tema (Daha sağlam bir tema en azından modern bir tema) ( Metehan'a lafım yok temayı güzel yapmış, ama hâlâ eski tarz. Kendimize ait değişik bir temaya sahip olmamız gerek.)
-Yeni Rütbeler ve yeni yetkililer.
-Yenilikler (Forum oyunları veya turnuva yapabiliriz. Ne bileyim onları da ilerleyen zamanda düşünürüz.)
-Yeni eklentiler ( Tam olarak bilemem ama, forum açılmamasının nedeni eklentilerin az olması ve mybb kullanmayı bilmeyenler için tema yüklemek zor olduğundan. Bir ara bir sistem vardı tema yükleme yerinde yüklü temaları görebiliyorduk o şekilde yapsak üyelere yardımcı oluruz.)
Aklıma gelen yeni fikirler bunlar.
İyi Forumlar.
Yani iki seçenecek arasında bırakmaktansa forumun geleceği için herşey eklenmelidir.

Bundan önceki tema daha iyiydi bence. Mete gayet güzel yapmış fakat benim gözümü ağrıtıyor.

Hiyerarşi yenilenebilir. Daha modern rütbeler getirilebilir. Ekstradan kategorilerde çok eskidi onlarda yenilebilir.

Ben zaman buldukça bundan sonra sesli videolu anlatımlar yapacağım. Öyle kısa hemen gösterip geçmeyeceğim eskisi gibi. Karşıdaki kişinin sıfır bilgisi varmış gibi detaylı uzun anlatımlar yapacağım.

İyi forumlar iyi geceler dilerim yarın görüşmek üzere.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Metehan abiyle aklımızda DestekYoutube projesi var. Bakalım hayata geçirilmesi için ekipmanlarını tamamlamasını bekliyorum. Ben grafik, o mybb şeklinde.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Temanın yenilenmesi olayında ben de hem fikirim güzel kardeşlerim ama gel gelelim mybb'nin tablolu yapısı material css kullanımına izin vermiyor. Modern tasarımların ne durumda olduğunu görüyoruz. Aranızda oturup sıfırdan bir "mybb tema yapısı" yazabilecek varsa yazsın kullanalım. Ben sizden daha çok mutlu olurum. Ama eldekiyle en fazla bu oluyor. Tasarımsal açıdan kötü bir tema çünkü 1,5 hafta gibi bir süreye sığdırıldı, insanlar cep telefonları ve tabletlerinden kullanamadıklarının şikayetinde bulunuyorlardı. Önceki tema gayet hoştu evet. Ancak benim elimde destek.10tl.net admin paneli yok. Oturupta ona mobil uyumluluk yazamam. Hataları da çok. Ben utanıyordum TaaRRuz'a P.M atıp hata bildirmekten. Ekibine baskı yapan biri değilim sürekli aktif olacaksınız diye. Ancak iş başa düşerse gerçekten tema değiştirmek gibi bir girişimde bulunulacaksa bu durumda; ekipteki herkesi toplayıp ortak bir fikir alışverişi ile ve yardımlar ile daha uzun bir zamanda çok daha iyi bir arayüz elde edebiliriz. Bir fikri sunmadan önce tüm şartları ve olanakları göz önüne alıp sunun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İfade paketi bebeğim. ;)
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Metehan hocam, bir sürü mybbnin tablo yapısından kurtulmuş temalar var. Yani bu imkansız bir şey değil. Bende yapmaya çalıştım, fakat bilgim düşük olduğu için yapamadım. Sizin bilginiz bence yeteri kadar var.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
İmkansız değil elbette ama zaman lazım bunun için eğer tek kişi isen. Bu sebepten dolayı sizlerin de yardımını alacağım bu sefer @kraljmehmet
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tablo yapısından mı kurtaracağız :) ?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 12:26)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tablo yapısından mı kurtaracağız :) ?

Öyle olacak biraz. Modernleştireceğiz denebilir :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Peki bakalım. :) Müsait olduğum zaman yapabileceğim işleri yaparım :D
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Hayır amaç ne şimdi onu anlamadım madem berabere giden bir sonuç var ikisini de ekleyelim? Ne değişecek :)

-Ben oyumu, imzaya resim eklemeye kullandım.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
bence imzalar olsun adamlar bir inmza için baya grafik yoruyor o emoji paketi sonrada yapılır ama insanların imzalarına bakin baya emek var :P
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping