Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz?

Edit://Aslında troll konuydu ama yorumlar geldi :D yazmak isteyen varsa yazabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen hiç kimse gibi değilsin, adamsın.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Iyi birisiniz hocam. Sizi seviyorum. :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Canım, cigerim, kır çiçeğim, uğur böceğim :P (bu 4 kelimeyi bir arada kullanmayı seviyorum). Hepsi bir yana hakkını ödeyemem; aslında öderim; bir ara IBAN falan gönderirsin... de mecazen ödeyemem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:12)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Canım, cigerim, kır çiçeğim, uğur böceğim :P (bu 4 kelimeyi bir arada kullanmayı seviyorum). Hepsi bir yana hakkını ödeyemem; aslında öderim bir arada IBAN falan gönderirsin de mecazen

Sen beni böyle IBAN verecek manileri havada kapacak biri falan mı sandın? Vallaha doğru sanmışsın :D @Edward (Ödenecek bir şey yok bir şey karşılığında yapmadım hiç bir şeyi en azından sana karşı sen eski ve değerli bir dostumsun.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kimseye kolay kolay senin gibi birissi yok ve olamaz demem ama sen bana dedirttin :D o kadar temacı tanıdım senin gibisi yok ve olamaz diğerleri sahtekarlar net! (not Çoğu yaptırdıklarım)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:16)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 22:12)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Canım, cigerim, kır çiçeğim, uğur böceğim :P (bu 4 kelimeyi bir arada kullanmayı seviyorum). Hepsi bir yana hakkını ödeyemem; aslında öderim; bir ara IBAN falan gönderirsin... de mecazen ödeyemem.

Sen beni böyle IBAN verecek manileri havada kapacak biri falan mı sandın? Vallaha doğru sanmışsın :D @Edward (Ödenecek bir şey yok bir şey karşılığında yapmadım hiç bir şeyi en azından sana karşı sen eski  ve değerli bir dostumsun.)

:D Sen de benim için öylesin; değerli bir dostumsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi olan her şeysin gibisin :D
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda sevdiğim üyelerden fazla bir sohbetimiz olmasa da karakter olarak iyi bir insansın .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehanın tasarımlarının hepsini ben onaylıyorum arkadaşlar ben olmuş olmamış diyorum ona göre paylaşıyor menajeriyim lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski dostlarım arasındasın.Eskisi kadar sohbet etmesekte samimiyeti hiçbir zaman düşürmedik.Deneyimli ve bilgili bir insansın. Aynı zamanda olgun bir insansın.Eğer bu işlerin akademik eğitimini alırsan önün açık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2017 Saat: 00:19)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eski dostlarım arasındasın.Eskisi kadar sohbet etmesekte samimiyeti hiçbir zaman düşürmedik.Deneyimli ve bilgili bir insansın. Aynı zamanda olgun bir insansın.Eğer bu işlerin akademik eğitimini alırsan önün açık.

Aynı şekilde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:27)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda sevdiğim üyelerden fazla bir sohbetimiz olmasa da karakter olarak iyi bir insansın .
İlaven eklemek istediğim şu YouTuber'lık işine bir an önce başla :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hepinize :D Bakalım başlayacağız ama önce bir nabız yokluyoruz :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarımlarını Ve Avatarını Çok Beğeniyorum :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kızı tekrar tekrar dinledikten otuz dakika sonra yorum atabiliyorum.
- Kavgalarımız olsada iyi düşünceli ve iyi niyetli birisisin, başarılı bir tasarımcı ve kodlayıcısın. Başarılarının devamını dilerim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping