Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baştan Sona 10TL.NET Analizi
Heh bu arada Berat yazmışsın kimse takmadı diye. Takmaz çünkü 10tl.net'in adminleri çok ilgisiz. Bunu kabullenmeyen var mı? admin nickli yönetici zaten sunucuyla/sistemle uğraşmaktan destek sitesiyle pek ilgilenemez. Diğer adminlere zaten özel mesaj atsan zor cevap veriyor. Acaba gerçekten yoğunlar mı? Bu akılları alt üst eden bir soru. Üst yönetim hiç girmiyor. Bakın Ar-ge lideri 2 ay sonra daha yeni girdi, kod ekibi lideride aynı. Adminler günde 10 dakika giriyor zaten. Bu sistem nasıl gelişsin ilerlesin. Bizim gibi 10tl.net'e gönlünü vermiş insanlarla gelişmez kusura bakmayın. Bizim yapabileceğimiz şeyler kısıtlı çünkü. Önce adminler kendini düzeltmeli ardından biz düzeltmeliyiz. Ancak böyle olur, boşuna kendinizi yormayın.

İyi günler dilerim, asla düzelmez diye bir şey yok, ama zoru önce adminlerin başarması gerekiyor ;)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler, güzel bir rapor hazırlamışsın. Denetleme ekibinin yetkilileri biraz daha sıkı tutması gerek. Blog fikri hoşuma gitti. Bence blog sayfası kesinlikle yapılmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:42)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Heh bu arada Berat yazmışsın kimse takmadı diye. Takmaz çünkü 10tl.net'in adminleri çok ilgisiz. Bunu kabullenmeyen var mı? admin nickli yönetici zaten sunucuyla/sistemle uğraşmaktan destek sitesiyle pek ilgilenemez. Diğer adminlere zaten özel mesaj atsan zor cevap veriyor. Acaba gerçekten yoğunlar mı? Üst yönetim hiç girmiyor. Bakın Ar-ge lideri 2 ay sonra daha yeni girdi, kod ekibi lideride aynı. Adminler günde 10 dakika giriyor zaten. Bu sistem nasıl gelişsin ilerlesin. Bizim gibi 10tl.net'e gönlünü vermiş insanlarla gelişmez kusura bakmayın. Bizim yapabileceğimiz şeyler kısıtlı çünkü. Önce adminler kendini düzeltmeli ardından biz düzeltmeliyiz. Ancak böyle olur, boşuna kendinizi yormayın.

İyi günler dilerim, asla düzelmez diye bir şey yok, ama zoru önce adminlerin başarması gerekiyor ;)

Katılıyorum .
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha bir çoğu varrr :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:42)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Heh bu arada Berat yazmışsın kimse takmadı diye. Takmaz çünkü 10tl.net'in adminleri çok ilgisiz. Bunu kabullenmeyen var mı? admin nickli yönetici zaten sunucuyla/sistemle uğraşmaktan destek sitesiyle pek ilgilenemez. Diğer adminlere zaten özel mesaj atsan zor cevap veriyor. Acaba gerçekten yoğunlar mı? Bu akılları alt üst eden bir soru. Üst yönetim hiç girmiyor. Bakın Ar-ge lideri 2 ay sonra daha yeni girdi, kod ekibi lideride aynı. Adminler günde 10 dakika giriyor zaten. Bu sistem nasıl gelişsin ilerlesin. Bizim gibi 10tl.net'e gönlünü vermiş insanlarla gelişmez kusura bakmayın. Bizim yapabileceğimiz şeyler kısıtlı çünkü. Önce adminler kendini düzeltmeli ardından biz düzeltmeliyiz. Ancak böyle olur, boşuna kendinizi yormayın.

Adminlerimizi etiketliyelim.Neden derseniz sorunlar çoğalmış dinlenmesi için bu konuya baksınlar :)
@Admin
@TaaRRuz
@Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat hocam Besico arkadaşımız yetkililer daha kibar olmalı demiş?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşaallah düzelir bu sorunlar. Ben yine de söyleyeyim. İsmail hocam işleri olan kişiler ve araya bayram girdi diye ilgilenmiyorlar dedi. Yani olabilir arkadaşlar fazla sıkıntı yapmayın. En azından ben 2 haftadır öm'me cevap alamıyorum ^^
* Yetkililer kibar zaten. Fakat hatalardan bahsettiği için ayrılma nedenimdir yazma gereği duydum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Merhaba,
Önerileri dikkate alıcağız.

Teşekkür ederim,
Saygılarımla."

Aslında yetkililer biraz daha iyi konuşmalı dediğin gibi kesinlikle katılıyorum. Ama bu yazdığında çok resmi sonuçta iş'de karşı şirkete mail yazmıyoruz. Yada bir kamu çalışanı da değiliz. Geyik konularında bende arkadaşlara katılıyorum. Normalde yardım konularıdır bu konularda düzgün yazı yazmaya özen gösteriyorum aslında herkes öyle sayılır. Sadece geyik yaparken bu konuşmalara şahit oldum.

- "Geciktirilen Bakım" Şuan konu editörü yok mesela.,ya da sadece bende mi yok bilmiyorum. En çok aktif olup zaman ayırabilen admin Edward şefimiz. @xoxox bana bu konu ile bir özel mesaj gönder bir fikir oluşturalım,bu süreci hızlandıralım..

- Blog fikrini herkes düşünüyor şu anda yapabilirsek çok iyi olacak çalışıcağız üstünde..

Sözleriniz önemli bizde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ben lys sınavımdan dolayı ancak ancak aktif olmaya başlayabildim zaten aktiftim de sorunlara el atacağız bir şekilde. Önerin ve analizin için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:48)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnşaallah düzelir bu sorunlar. Ben yine de söyleyeyim. İsmail hocam işleri olan kişiler ve araya bayram girdi diye ilgilenmiyorlar dedi. Yani olabilir arkadaşlar fazla sıkıntı yapmayın. En azından ben 2 haftadır öm'me cevap alamıyorum ^^
* Yetkililer kibar zaten. Fakat hatalardan bahsettiği için ayrılma nedenimdir yazma gereği duydum.

Bırak Allah aşkına 1 senedir yoğun olanlar var. Tamam yoğun olabilirsin, bari istifa ette arkandakilere bir yol aç oda senin geldiğin yerlere gelebilsin.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Heyecan geldi galiba şuan sıkıntı yok ;)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:51)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:48)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnşaallah düzelir bu sorunlar. Ben yine de söyleyeyim. İsmail hocam işleri olan kişiler ve araya bayram girdi diye ilgilenmiyorlar dedi. Yani olabilir arkadaşlar fazla sıkıntı yapmayın. En azından ben 2 haftadır öm'me cevap alamıyorum ^^

Bırak Allah aşkına 1 senedir yoğun olanlar var. Tamam yoğun olabilirsin, bari istifa ette arkandakilere bir yol aç oda senin geldiğin yerlere gelebilsin.

Hoop söz ettirme. Online hoca için konuşuyorsan kendisi gidecek zaten. Emeklilik vaktim geldi demişti bana.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:52)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:51)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hoop söz ettirme. Online hoca için konuşuyorsan kendisi gidecek zaten. Emeklilik vaktim geldi demişti bana.

Hayır, genel olarak konuşuyorum ben. Kimsenin bana göre bir önemi yok. Kim aktif değilse o gidecek arkadaş bundan ötesi yok yani. Kardeşim dahi olsa affetmem ;)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence yoğunluk değil 10tl den sıkıldılar ve vakit ayırmak da istemiyorlar ben böyle düşünüyorum biz onları her zaman 10tl ile ilgileniyorlar diye düşünüyoruz aslını bilemeyiz veya forumda böyle bir algı oluştu .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskileri getirdim işte. Bakalım inşaallah yeni bir ortam kurarsınız aranızda. :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sitede yaşayan efsaneler çoktan öldü zaten.

Saygıyla ve rahmetle "Asipatron" abimizi anıyoruz.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:56)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sitede yaşayan efsaneler çoktan öldü zaten. Saygıyla ve rahmetle "Asipatron" abimizi anıyoruz.
Ah ne uğraştım getirmek için bi bilsen ona attığım ömleri. Ona dediklerimi sana desem 1000 kere gelmiştin.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:51)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Merhaba,
Önerileri dikkate alıcağız.

Teşekkür ederim,
Saygılarımla."

Aslında yetkililer biraz daha iyi konuşmalı dediğin gibi kesinlikle katılıyorum. Ama bu yazdığında çok resmi sonuçta iş'de karşı şirkete mail yazmıyoruz. Yada bir kamu çalışanı da değiliz. Geyik konularında bende arkadaşlara katılıyorum. Normalde yardım konularıdır bu konularda düzgün yazı yazmaya özen gösteriyorum aslında herkes öyle sayılır. Sadece geyik yaparken bu konuşmalara şahit oldum.

- "Geciktirilen Bakım" Şuan konu editörü yok mesela.,ya da sadece bende mi yok bilmiyorum. En çok aktif olup zaman ayırabilen admin Edward şefimiz. @xoxox bana bu konu ile bir özel mesaj gönder bir fikir oluşturalım,bu süreci hızlandıralım..

- Blog fikrini herkes düşünüyor şu anda yapabilirsek çok iyi olacak çalışıcağız üstünde..

Sözleriniz önemli bizde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ben lys sınavımdan dolayı ancak ancak aktif olmaya başlayabildim zaten aktiftim de sorunlara el atacağız bir şekilde. Önerin ve analizin için teşekkür ederim.

Gerekli mesajı yolladım hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:57)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 19:56)RuhSuZZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sitede yaşayan efsaneler çoktan öldü zaten. Saygıyla ve rahmetle "Asipatron" abimizi anıyoruz.
Ah ne uğraştım getirmek için bi bilsen ona attığım ömleri. Ona dediklerimi sana desem 1000 kere gelmiştin.

Zaten yorumumda demiştim ki bu sitede bir daha gelmeyecek, yada ettiği sözü çiğnemeyecek az sayıda insan var dedim. Onlardan birisi zaten Asipatron.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ismaililhan Hocama söz ettirmem :) Adam emin misin diye 3 kere sordu :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 19:59)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ismaililhan Hocama söz ettirmem :) Adam emin misin diye 3 kere sordu :)

Bak ben sadece asipatron demedim ki az sayıda insan var dedim ne biliyorsun İsmail'in onlardan birisi olmadığını :D

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping