Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peki Ben Nasıl Biriyim ?
(özentilik :D)

Peki ben nasıl biriyim ? 28.01.2014 tarihinde bu foruma katıldım. Katılalı 3 Yıl 5 Ay olmuş (ne ara geçti be)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Profesyonel derim ve sonuna noktayı yapıştırırım.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kişisel olarak tanımıyorum. Fakat eski temalarınızı hatırlıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bölüm şefimiz kalbimiz :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlardan oluşan bi avatarın vardı, eskiden kod denilince aklıma hep sen geliyordun :D
Saygılı, ahlaklı birisin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 15:49)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlardan oluşan bi avatarın vardı, eskiden kod denilince aklıma hep sen geliyordun :D
Saygılı, ahlaklı birisin :)

@Jinpachi

dG34mL.png

:D buydu yanlış hatırlamıyorsam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen buydu :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok tanımasamda,iyi birisin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski hesabımda seni görüyordum yeni bölüm şefi başvurusu yapmıştın ne ara ayrıldın bilmiyorum ama iyi birisi olduğun ortada :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 16:18)Besico Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eski hesabımda seni görüyordum yeni bölüm şefi başvurusu yapmıştın ne ara ayrıldın bilmiyorum ama iyi birisi olduğun ortada :)

Hocam kaç yıl öncesi o :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok eskiye gitmiş olabilirim. 2 boyutlu tuhaf bi avatarın vardı. support.10tl.net'de hep birşeyler paylaşırdın kodlama ve tasarım bilgin hiç yoktu birde imlaların çok kötüydü. Ama o zamandan bu yana çok gelişmişsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 16:34)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok eskiye gitmiş olabilirim. 2 boyutlu tuhaf bi avatarın vardı. support.10tl.net'de hep birşeyler paylaşırdın kodlama ve tasarım bilgin hiç yoktu birde imlaların çok kötüydü. Ama o zamandan bu yana çok gelişmişsin.

:) Hatırlıyorum o avatarı. İlk konularıma bende bakıyorum da ben neymişim be diyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 16:39)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 16:34)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok eskiye gitmiş olabilirim. 2 boyutlu tuhaf bi avatarın vardı. support.10tl.net'de hep birşeyler paylaşırdın kodlama ve tasarım bilgin hiç yoktu birde imlaların çok kötüydü. Ama o zamandan bu yana çok gelişmişsin.

:) Hatırlıyorum o avatarı. İlk konularıma bende bakıyorum da ben neymişim be diyorum :)

Sanırım bu :D

avatar_178.gif?dateline=1396211693
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 16:41)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 16:39)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sanırım bu :D

avatar_178.gif?dateline=1396211693

Aynen :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birilerinin yorumu ya Özgüvenini artırır. Ya Da EGO'sunu kaldırır.
--
Yani herkes kendini yorumlarına ve konularına bakıp kendini ( En Zor Eleştirmeni) Kendini İkna edebilir. Başkalarının yorumuna göre kendinizi kandırmayın. 1-2 Tamam ama herkes böyle konu açıyor. Bu insanları bir süre sonra rahatsız ediyor. D10 istatistikleri sonra neden çok yükselmiyor. #Captain gibi hepimiz yararlı konular açıp istatistikleri yükseltmeliyiz.

Gooden Daght. •Professional•
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 16:49)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birilerinin yorumu ya Özgüvenini artırır. Ya Da EGO'sunu kaldırır.
--
Yani herkes kendini yorumlarına ve konularına bakıp kendini ( En Zor Eleştirmeni) Kendini İkna edebilir. Başkalarının yorumuna göre kendinizi kandırmayın. 1-2 Tamam ama herkes böyle konu açıyor. Bu insanları bir süre sonra rahatsız ediyor. D10 istatistikleri sonra neden çok yükselmiyor. #Captain gibi hepimiz yararlı konular açıp istatistikleri yükseltmeliyiz.

Gooden Daght. •Professional•

Geyik temi yapmayalım ?
-Burada ne demek istediğini anlamadım ama olsun.
-Yani sen bize(bana) ilerleyen zamanlarda rahatsız edici biri olacağımı mı söylüyorsun ? ben mi yanlış anladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Algı sorunu var sanırım. Neden kavga çıkarmak isterseniz anlamadım ancak konuyu baltamayacağım. Neyse Ben bu tarz daha konu açılırsa insanlar rahatsız olur demek istedim ancak yanlış anlamışsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 17:00)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Algı sorunu var sanırım. Neden kavga çıkarmak isterseniz anlamadım ancak konuyu baltamayacağım. Neyse Ben bu tarz daha konu açılırsa insanlar rahatsız olur demek istedim ancak yanlış anlamışsınız.

Kusura bakmayın da.
"Bu insanları bir süre sonra rahatsız ediyor"
Burada hiç öyle diyormuşsunuz gibi durmuyor da.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne demek istiyorum gibi duruyorum. Sıkıntı yapmayın. İlla sizin hakkınızda düşünce istiyorsunuz Söyleyeyim.
=
Frmplus.10tl.net'e ilk geldiğinizde S.Mod olmak istediğinizi söylediniz. Bende Mod idim. Janisarries. O zaman geleceğiniz'in parlak olduğunu düşünmüş idim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 17:08)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek istiyorum gibi duruyorum. Sıkıntı yapmayın. İlla sizin hakkınızda düşünce istiyorsunuz Söyleyeyim.
=
Frmplus.10tl.net'e ilk geldiğinizde S.Mod olmak istediğinizi söylediniz. Bende Mod idim. Janisarries. O zaman geleceğiniz'in parlak olduğunu düşünmüş idim.

İmla yı düzgün kullansaydın ne demek istediğin anlaşılırdı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Özgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping