Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Su Ücretli Rütbe Seti
Rainbow 
Dd4jR3.png

Su Ücretli Rütbe Seti
Fiyat: 5TL (+PSD)
İletişim: Skype (omrsll) - Forum içerisinden de mesaj atabilirsiniz.
Ödeme Yöntemi: Ziraat

Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Köşelerdeki blurları kaldırırsanız muazzam olur. Hayırlı satışlar 5TL yerine 10TL'ye satsaydınız daha iyi olurdu. Büyük ihtimal satın alan kişiler dağıtacaktır. Bari dağıttıklarına değsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Skype adresi yanlış çıkıyor galiba
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 20:40)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Köşelerdeki blurları kaldırırsanız muazzam olur. Hayırlı satışlar 5TL yerine 10TL'ye satsaydınız daha iyi olurdu. Büyük ihtimal satın alan kişiler dağıtacaktır. Bari dağıttıklarına değsin :)

Köşelerdeki blurlar sunum amaçlı. Dağıtarak bir yarar sağlanır mı bilemiyorum ama çok satılan şeyler de değil bunlar fiyatı yüksek tutmak da istemiyorum. Yorumunuz için teşekkürler.

(24-06-2017 Saat: 20:40)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Skype adresi yanlış çıkıyor galiba

Herhangi bir sıkıntı yok.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık,param olsaydı alırdım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece font kötü elinize sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 20:52)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık,param olsaydı alırdım :)

(24-06-2017 Saat: 21:05)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece font kötü elinize sağlık

Beğendiğiniz, beğenmediğiniz noktaları özgürce paylaşabilirsiniz arkadaşlar. Daha varsa bir sonrakinde ona göre düzeltmeler yapılabilir. Yorumlarınız için teşekkürler.

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş yanlardaki simgeler her rütbe için farklı olabilirdi. Hayırlı satışlar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Font benim de hoşuma gitmedi, ama 5 TL makul bir değer. Satılabilir bence.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 21:21)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş yanlardaki simgeler her rütbe için farklı olabilirdi. Hayırlı satışlar.

(24-06-2017 Saat: 23:19)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Font benim de hoşuma gitmedi, ama 5 TL makul bir değer. Satılabilir bence.

Yorumlarınız için teşekkürler. Simgeler ve font isteğe göre değiştirilebilir. Tahoma fontu kullanmışım bu arada. Bayramınız mübarek olsun.

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping