Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalmah - Hades
Yeaaa abi çok bağrıyolar diyosanız 2:25'e alıp kulak şeysi yaşayabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paylaşım için sağol Mert'çiğim pm kotanı temizlermisin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam uygunsuz kelimeyi editleyebilir misiniz ben ne yazacağımı bilemedim :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:01)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam uygunsuz kelimeyi editleyebilir misiniz ben ne yazacağımı bilemedim :)

Orgazm kelimesinin bir sakıncası yok?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:01)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam uygunsuz kelimeyi editleyebilir misiniz ben ne yazacağımı bilemedim :)

Mecaz kullandım ama yine de senin için düzenledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:02)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Biraz daha edepli olsaydı daha olur diye düşündüm. Rahatsız olan kişiler var böyle sözcüklerden.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:01)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım için sağol Mert'çiğim pm kotanı temizlermisin?

Temizledim.

(24-06-2017 Saat: 00:03)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Biraz daha edepli olsaydı daha olur diye düşündüm. Rahatsız olan kişiler var böyle sözcüklerden.

Dediğim gibi mecaz kullandım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Süper
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır abi benlik sıkıntı yok :)
* Müzik için diyeceğim şu; "ber-bat"
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Seni martılar mı getirdi berat :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
beratdemir ile aynı fikirdeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:11)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Seni martılar mı getirdi berat :D

Evet diyesim geldi :D :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:09)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdır abi benlik sıkıntı yok :)

Kulağın alışık değil bundan anlamıyorsun müziği tek duyduğun şey karmaşa ve gürültü. Ben uzun süredir dinlediğim için alışığım ve müziğin her parçasını ayırabiliyorum mükemmel melodileri duyabiliyorum.
Sonuçta ekstrem müzik herkes sevmez doğal olarak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Günümüzde minibüste bile sırf etek giydi diye dayak yiyen kadınlarımız varken burada "orgazm" kelimesinden rahatsız olacak veya tahrik olacak birçok insan olabilir. Kötü zamana denk geldik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:19)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-06-2017 Saat: 00:09)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdır abi benlik sıkıntı yok :)

Kulağın alışık değil bundan anlamıyorsun müziği tek duyduğun şey karmaşa ve gürültü. Ben uzun süredir dinlediğim için alışığım ve müziğin her parçasını ayırabiliyorum mükemmel melodileri duyabiliyorum.

Daha çok Country müzik tarzı hoşuma gidiyor. Bunlar kafa ağrıtıcı geliyor bana. Zevkler tartışılmaz hocam :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin kendi düşüncesi :) herkesin kendi zevki :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:22)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Günümüzde minibüste bile sırf etek giydi diye dayak yiyen kadınlarımız varken burada "orgazm" kelimesinden rahatsız olacak veya tahrik olacak birçok insan olabilir. Kötü zamana denk geldik.

Burada kadın olmadığı için bence sorun yok.

(24-06-2017 Saat: 00:23)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-06-2017 Saat: 00:19)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Daha çok Country müzik tarzı hoşuma gidiyor. Bunlar kafa ağrıtıcı geliyor bana. Zevkler tartışılmaz hocam :)

Duymadım bile. Olabilir ben de bu kadar hızlısını sevmezdim. Bi yerden başladım da buralara geldim tabi.
Onlar popüler müzik bu baya alternatif kısmın müziğidir. Onun için hiçbir şey diyemem.

(24-06-2017 Saat: 00:25)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin kendi düşüncesi :) herkesin kendi zevki :)

Yukarda açıkladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam şöyle rahatlatıcı müzik tarzları country oluyor. Tom Odell - Taylor Swift gibi.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende kısalttım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2017 Saat: 00:30)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam şöyle rahatlatıcı müzik tarzları country oluyor. Tom Odell - Taylor Swift gibi.

Benim kafamda direk yabancı pop diye sınıflanıyor o araştırmadım. Zaten metal müzik dinlemeden önce de müzikle ilgim yoktu pek onlara da bakmadım.
Dediğim gibi bu dışlanmış bir kesimin müzik tarzı. Bazı insanlara müzik kulağı ne kadar iyi olursa olsun sevdiremezsin bir de. Gitar egzersizleri yeaaa bunlar diye ağlarlar.
Bi de şöyle bi ekleme yapayım @beratdemir , içinde fazla enerji dolu insanlar bu müzikleri dinliyor genelde. Ben de öyleyim ihtiyacımdan fazla doluyum bu müzikle atıyorum enerjiyi. Bir de bu müziği bir kere sevdin bir süre sonra çok değişik hisler hissettirmeye başlıyor değil mi @Albırt Enişten haksız mıyım cnm
Bazen böyle dolduruyor dolduruyor ayaklarım öyle bi hızda oynuyor ki farkında olmadan. Biraz da harekete geçirme müziğidir bu. Baya felsefe yaptım ben kaçayım nasıl olsa kimse anlamıcak kimse yazıyom ki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping