Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
How To Install Adobe Flash Player On Kali Linux 2017.1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sürekli güncelleme istiyor açık yüzünden. çok kanser bir şey. artık embed flash sisteminin gelişmesi lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Linux için flash player eski sürümde olduğu için, bir web tarayıcı oyununu dahil oynayamıyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 19:18)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linux için flash player eski sürümde olduğu için, bir web tarayıcı oyununu dahil oynayamıyorum.

4MbP84.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 19:22)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-06-2017 Saat: 19:18)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linux için flash player eski sürümde olduğu için, bir web tarayıcı oyununu dahil oynayamıyorum.

4MbP84.png

Ateş ve su demek :) Zamanında oynamışlığım var o oyunu benim bahsettiğim farklı bir oyun multiplayer oynanıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 19:25)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-06-2017 Saat: 19:22)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

4MbP84.png

Ateş ve su demek :) Zamanında oynamışlığım var o oyunu benim bahsettiğim farklı bir oyun multiplayer oynanıyor.

işssizlik yapıp darkorbit'e bile girdim :D oyuna girerken bu yazı ile karşılaştım;
DarkOrbit boyutlarını genişletti: Yeni istemci kullanıma hazır. Ne yazık ki şu anda 3D sürümü kullanamayacağını tespit ettik. Grafik kart sürücülerini, Flash Player'ı güncellemeli ve Donanım Hızlandırıcıyı etkinleştirmelisin.

Bilgisayarın hazır olduğunda 3D oyna ve “Çok Boyutlu Bir Pilot" haline gel!

Tam altında ise 2D oyna butonu mevcut.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu da oyundan bir görüntü:
Ln1yZZ.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 19:30)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu da oyundan bir görüntü:
Ln1yZZ.png

Önerim gnome masaüstü kullanma xfce geç bence gnome çok kasıyor
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 19:37)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-06-2017 Saat: 19:30)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu da oyundan bir görüntü:
Ln1yZZ.png

Önerim gnome masaüstü kullanma xfce geç bence gnome çok kasıyor

haklısın, normalde xfce kullanıyordum ama son 1 haftadır nedensiz bir şekilde gnome kullanıyorum :d
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benden bir görüntü :)
j88G9n.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping