Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Tema Yapımı Dersleri #2 | PSD'yi CSS & HTML Yapma
Bu dersimde PSD dosyasından HTML ve CSS içerikli bir temayı yazmayı gösterdim. Kod yazdığım alanları hızlandırdım. Modifikasyonu açıklamada link olarak paylaştım.

https://www.youtube.com/watch?v=zjv3-MCHL7U
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hocam.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zevkle izliyorum LİKE
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@metehandurmus sana bir tavsiye vereyim bu youtube işinde yani. Uğraştığın işlerde baya iyisin yani benim görüşüm. Zaten şuan sitede kullandığımız tema senin sen yaptın. Ders videoları felanda çekiyorsun. Youtubede gördüğüm kadarıyla hatta ''göremediğim'' kadarıyla bu çektiğin tarzlarda video yok denilecek kadar az. Ha varsada ben bilmiyorsam beni aydınlatırsan sevinirim. Demek istediğim YouTube'de böyle videolar çekip gelişebileceğini hem maddi hem manevi yönde sende iyi biliyorsun. Elinde böyle birşey varken bir değerlendir derim. Reklamını yap,böyle şeylere ihtiyacı olan insanlar gelip izlesin hem onlar hemde sen kazan.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2017 Saat: 14:43)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @metehandurmus sana bir tavsiye vereyim bu youtube işinde yani. Uğraştığın işlerde baya iyisin yani benim görüşüm. Zaten şuan sitede kullandığımız tema senin sen yaptın. Ders videoları felanda çekiyorsun. Youtubede gördüğüm kadarıyla hatta ''göremediğim'' kadarıyla bu çektiğin tarzlarda video yok denilecek kadar az. Ha varsada ben bilmiyorsam beni aydınlatırsan sevinirim. Demek istediğim YouTube'de böyle videolar çekip gelişebileceğini hem maddi hem manevi yönde sende iyi biliyorsun. Elinde böyle birşey varken bir değerlendir derim. Reklamını yap,böyle şeylere ihtiyacı olan insanlar gelip izlesin hem onlar hemde sen kazan.

Eyvallah hocam sağ olun emin olun devam edeceğim. Hatta baya ciddiye bindirdim ekipman falan almayı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Like :9
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel anlatmışsın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2017 Saat: 14:53)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2017 Saat: 14:43)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @metehandurmus sana bir tavsiye vereyim bu youtube işinde yani. Uğraştığın işlerde baya iyisin yani benim görüşüm. Zaten şuan sitede kullandığımız tema senin sen yaptın. Ders videoları felanda çekiyorsun. Youtubede gördüğüm kadarıyla hatta ''göremediğim'' kadarıyla bu çektiğin tarzlarda video yok denilecek kadar az. Ha varsada ben bilmiyorsam beni aydınlatırsan sevinirim. Demek istediğim YouTube'de böyle videolar çekip gelişebileceğini hem maddi hem manevi yönde sende iyi biliyorsun. Elinde böyle birşey varken bir değerlendir derim. Reklamını yap,böyle şeylere ihtiyacı olan insanlar gelip izlesin hem onlar hemde sen kazan.

Eyvallah hocam sağ olun emin olun devam edeceğim. Hatta baya ciddiye bindirdim ekipman falan almayı düşünüyorum.

@metehandurmus Aliexpress ile ucuza başlayabilirsin :D:D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@RebelBoss artık biraz zor gümrük vergisini düşürdükleri için :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Metehan.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık teşekkür ederiz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2017 Saat: 15:38)RebelBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2017 Saat: 14:53)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@metehandurmus Aliexpress ile ucuza başlayabilirsin :D:D
Direk uçucaz biz hocam ;)
* Güzel bir video merak ettiğim bir şeydi. Millet not defterine yazarak gösteriyor gıcığım onlara :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping