Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S-Movie Theme Görüntüler, sizlerden görüşler
Evet Arkadaşlar bir film teması yapmaya karar vermiştim uzun süre önce. Ve yarım bıraktığım temayı bitirmeye karar verdim.

Bu tema "Dark Theme" olarak geçen temalardan olduğu için multicolor özelliği vermeyeceğim. Büyük bir ihtimalle 2 veya 3 farklı renklerde yayınlayacağim temayı.

Şuanda yapılanlar:
Sidebar Menu (Her yerde görüntülenir, yalnız index'te değil)
Yeni forumdisplay görünüşü (div class'lar ile oturtulmuş forum şekli. Tablo kullanılmıyor.)

Yapılacaklar:
Anasayfada kategori ve forumlara yeni bir stil verme.
Postbit ve konu görünümü değiştirilme ve üzerinde oynanma (konu içeriği üstte postbit altta sadece bir fikir :) )
Kullanıcı paneli yani usercp paneli yeniden yapılıp yeni bir stil içinde sunulmak (Accordion tab menu şeklinde veya daha kolay erişebilirlik için farklı bir stil kodlaması)

Üye listesi aynı usercp gibi yeniden tasarlanacak.
Modkp aynı şekilde.
Portal sayfası da yeni tasarım yapışacak.

Sizlerden öneri istiyorum başka nereleri değiştireyim.

Arkadaşlar siteyi ekledim böylelikle daha iyi bakabilirsiniz ne yaptığıma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl diyim kafamda yıllarca olan ve devam eden bir forum projesinin teması gibi geldi ilk baktığımda ne diyim farklı ve harika.

Anasayfa fikriniz nedir onu öğrenmek isterim.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten harika..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değişik bir tasarım. Değişik bir güzellik. Elinize sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MyBB üzerinde uygulanırsa gerçekten güzel bir proje iyi çalışmalar dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anasayfa'da yapılacak bir kaç şey var;

-Kategorileri komple iptal edip, forumları 1'er box class div'nin içine alip bir resim ile süsleyip her bir sırada 4'er adet olacak şekilde alt alta sıralamak.
-Forumlar yatay şekilde class ile şekillendirilmiş bir vaziyette olup kategoriler ise bir tab menu veya tab content kodları sayesinde değişik forumları görüntülemek.
-Kategoriler ile forumları komple iptal edip yalnız forum konularını görüntüleyecek şekilde kodlamak.

Benim amacım şu, açık bir şekilde söylüyorum şuana dek mybb sürekli aynı şekilde bir stili ve altyapısı var. Bu yüzden ben tema yaparken en sıradışı şeyleri ekleyerek ve değişik fikirler ile mybb'yi değişik hale getirmeye çalışıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ve Yusuf K. zaten mybb üzerinde yapacağim bu söylediklerimi, büyük ihtimalle bu tema 1 ay kadar yayınlanmayacak. Çünkü hatalar oluşmakta ve hataları gidermekte kolay değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel gidiyor.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de bir soru cevap teması yaptım. Hayata geçerse çok güzel olacak. Temayı ücretsiz olarak yayınlayacaksınız galiba?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet ücretsiz olarak yayınlayacağım. Ben hiç bir zaman ücretli tema yapmadım ve yapmamda. Her temam ücretsiz olucak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni neslin kaRanLık-61 'i .
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temanıza üst menü ekleyin bence daha güzel görünmesini sağlar. Logonun olduğu yerdeki menüler görüntüyü bozuyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle;
Anasayfa (kategori forum ve istatistikler)
Konu Gösterimi (postbit ve konu içeriği)
Mod Kp
Kullanıcı Kp
Yeni konu ve yeni yorum gönderme sayfası..
Portal
Bunlar bitmeden header'ı kodlamam. Header en basit kodlanacak yer.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Amacina gore harika tasarım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ooo başarılar hocam, bence anasayfayı şöyle yapın;
forumlara değişik filmlerin adını verin ve o forumları güzel bir kutu içine alın üstte o filmlerin resimleri olsun her kategoriye ayrı bir şekilde. Kategorinin üstüne gelince açıklamalar çıksın vs. Kolay gelsin.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://image.ibb.co/gkssdQ/anasayfa.png

Anasayfa kodlaması bitti nasıl olmuş arkadaşlar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel gidiyor.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Arkadaşlar, Kullanıcı Kp sayfa kodlaması da bitmiştir. İlk mesajda forum sitesinin linki var oradan bakabilirsiniz.

Demo üye bilgileri:
K. Adı: Demo
Şifre: 123456
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Arkadaşlar temada bir takım sorunlar çıktığı için devam etmeyeceğim tema'ya, belki daha sonra devam ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping