Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun önerileriniz

Birçok oyun bitirdim.Oynadığım oyunların hepsi 35 gb boyutundan küçük oyunlar.
Tercih ettiğim oyunlar genellikle açık dünya oyunları olur.
Far cry serilerini felan bitirdim.Daha yeni Crysis gördüm.Zamanında internet kafede oynamıştım.Güzel bir oyunsa indireyim :)

7NP18W.png
Şuanda bitirdiğim/bitirmeye çalıştığım oyunlar.Forumda oyuncular varsa önerilerini bekliyorum.Bu arada çok büyük sistem gereken oyunlar önermeyin PUBG vs.
Eksik olmayın, dedik. Fazla olmaya başladınız. Hayırdır?

İnsanların ilgisini çekmek için hiçbir zaman bir şeyler uğraşında bulunmadım. Çünkü varlığım onlar için yeteri kadar ilgi sebebiydi. Hakkımda herkes çok şey bilir. Çünkü burcumun adı yeteri kadar ön yargı sebebidir. Oysa hakkımda bildiklerini sandıkları şey, sadece onların görmesini istediğim kısımdan ibarettir...
Teşekkür verenler:
Beni lolde ekleyecektin :D Açığım gel
Yepyeni projelerle dönüyoruz..
G İ R İ F İ T
F A N T A S T İ K S E R İ L E R

Üye>Uzman Üye>Bölüm Şefi Adayı>Bölüm Şefi 1. Seviye>Banlı Üye>Bölüm Şefi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 2. Seviye>AR-GE Ekibi Lideri>ONURSAL
Teşekkür verenler:
(06-19-2017, 09:40 PM)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Beni lolde ekleyecektin :D Açığım gel
İyi denk geldi tam ele girecektim.İsmi yeniden yazsana telefon kapalı

İnsanların ilgisini çekmek için hiçbir zaman bir şeyler uğraşında bulunmadım. Çünkü varlığım onlar için yeteri kadar ilgi sebebiydi. Hakkımda herkes çok şey bilir. Çünkü burcumun adı yeteri kadar ön yargı sebebidir. Oysa hakkımda bildiklerini sandıkları şey, sadece onların görmesini istediğim kısımdan ibarettir...
Teşekkür verenler:
(06-19-2017, 09:42 PM)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-19-2017, 09:40 PM)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Beni lolde ekleyecektin :D Açığım gel

KhallTR
G İ R İ F İ T

Üye>Uzman Üye>Bölüm Şefi Adayı>Bölüm Şefi 1. Seviye>Banlı Üye>Bölüm Şefi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 2. Seviye>AR-GE Ekibi Lideri>ONURSAL
Teşekkür verenler:
(06-19-2017, 09:44 PM)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-19-2017, 09:42 PM)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  

KhallTR
Ekledim :)

Teşekkür verenler:
Berat iyi maçtı :D 22.20 de tekrar girelim. Biraz mola
G İ R İ F İ T

Teşekkür verenler:
Pay day2 :)
Kendini beğenmiş insanları severim. Hiç kimsenin beğenmediği bir şeyi beğenmek, Ayrıcalık’tır.

Teşekkür verenler:
Bu maç kötü geçti. Bekle kendine gelsin pc mola vermiş oluruz :) Bot pre yapıyoruz bu sefer
G İ R İ F İ T

Teşekkür verenler: Ka4p3
World of Warcraft , Oxygen Not Included , Rocket League , Witcher 3(sistem gerektirebilir emin değilim)
<ugur></yalcin>

Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:gunc -