Anket Başlığı: Dış Linkler Yasaklansınmı?
Yasaklansın
52.94%
27 52.94%
Yasaklanmasın
47.06%
24 47.06%
Katılımcı sayısı: 51 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dış Linklerin Yasaklanmasını İstiyormusunuz?
Eski günleri özledik. Çok sıkıydı ozamanlar. Google linkini bile code taglarına almadığı için ban yiyen uyarı yiyenler vardı.Şimdi çoluk cocuk geliyor hostinger'dan hostingini alıyor dottk dan domainini alıyor burada milleti rahatsız ediyor. Hoş birşey değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yasaklanmalı Bence Hem Dışardan Gelen Üyeler Saygısız Mesela Kanklar gibi üyeler gelip hem saygısızca küfür edip hemde yardım ettigimizdede bu olmamıs fln saygılıca teşekür etcegine küfür ediyor. yani ben yasaklanmalı diyorum iyi günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bekliyorum xx.com
--
Neden 10tl.net ? Kardeşim git reklam.sitelerine reklam verdir. Nerde Beleş Oraya Yerleş Kafasındasınız siz.
@WebEksen - @proallturkey -

Düşünceler-

@rebelboss
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:)

@Morpheus güzel kardeşim reklama verdiğim bütçeyi şu çocuğa açıklar mısın? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 17:47)WebEksen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :)

Reklama o kadar bütçe ayırabilecek paran varsa git vBulletin al reklam yapmaya ihtiyacın kalmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 17:51)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Reklama o kadar bütçe ayırabilecek paran varsa git vBulletin al reklam yapmaya ihtiyacın kalmaz.

NİÇİN VBULLETTİN KULLANINCA ÜYE SAYIN MI ARTIYOR SANIYORSUN?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 18:09)WebEksen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2017 Saat: 17:51)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

NİÇİN VBULLETTİN KULLANINCA ÜYE SAYIN MI ARTIYOR SANIYORSUN?

Üye sayısı arttırmak reklamına değil içeriğine bağlı. MyBB forumların kalitesi ortada. Ben forumexe gibi bir forumunda adminleriyle aylarca iş yaptım. vBulletin ile kıyaslanamaz bile MyBB kalitesi. Ayrıca bir daha büyük harflerle yazarsan uyarı vereceğim. Bağırmak anlamına geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 15:35)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bekliyorum xx.com
--
Neden 10tl.net ? Kardeşim git reklam.sitelerine reklam verdir. Nerde Beleş Oraya Yerleş Kafasındasınız siz.
@WebEksen - @proallturkey -

Düşünceler-

@rebelboss

Neden etiketlendiğimi 5 dakikadır idrak etmeye çalışıyorum ? :)

@๘קrofessional™
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel+
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
neyini yasaklıyosunuz arkadaşım görende forum upload ediyor sanar. upload linkleri resim linklerini mecbur paylaşacaklar. eğer yasaklanırsa upload kısmı açmak zorunda kalırsınız ve eski linklerin konuların hepsini silmek zorunda kalırsınız. buda zahmetli ve maliyet gerekli bunu göze alıyorsanız siz bilirsiniz upload için başka siteye ihtiyaç duymazlarsa kimse link paylaşımı yapmaz. Yasaklanması çok Saçma(Oy: Yasaklanmasın)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yasaklanmamasını istiyordum fakat görünen o ki kullanıcılara özgürlük verildikçe suyunu çıkardılar yararına kullanmak yerine kötüye kullanıyorlar.destek.10tl.net bildiğin link çöplüğü gibi oldu.10tl.net google sıralaması düşmeye başladı.Eski sistem olsa daha iyiydi.Böyle destek.10tl.net amacından sapmaya başladı.Sözde webmaster forumu olma yolunda ilerlemesi gerekirken başka bir şey oldu.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin Göz atmadıysanız göz atarsanız bir güzel olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuZ Konu linki duyurulardan kaldırılmış. Karar verildimi? Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuanda çok kafa kafaya gidiyor sonuçlar. Biraz daha bekleyelim.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2017 Saat: 13:42)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuanda çok kafa kafaya gidiyor sonuçlar. Biraz daha bekleyelim.

Tamamdır hocam. Arada sırada konuyu güncel tutarım sizde bu sayede görürsünüz. Bir karar verilirse illaki bildirirsiniz.
@TaaRRuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fikrimi Değiştirdim. Yasaklanmasın demiştim fakat artık çok çığrından çıktı. benim oyum yasaklansın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2017 Saat: 14:32)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fikrimi Değiştirdim. Yasaklanmasın demiştim fakat artık çok çığrından çıktı. benim oyum yasaklansın.

@devrimumut Yorumlara göre değil ankete göre karar verilecek. Ankette oylamanı yapmalısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
oyumu değiştiremiyorum :(
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2017 Saat: 14:34)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: oyumu değiştiremiyorum :(

Oy sil olması lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping