Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web tarayıcım sorun çıkarıyor

Arkadaşlar 1 hafta kadar önce Google Chrome tarayıcım bozuldu. Bilgisayarı kapatıp ertesi gün tekrar açtığımda Chrome'a giriş yapamadım. Windows 7 Ultimate işletim sistemini kullanıyorum. Aşağıdaki hızlı erişim kısmından Chrome simgesine bastığımda açılmadı. Ayrıca Program Files isimli klasörden de açmayı denedim olmadı. Görev yöneticisine de baktım Chrome açık mı diye fakat göremedim. Silip tekrar kurduğumda açılıyor fakat tarayıcıyı kapattığımda bir daha açılmıyor. Fakat başka bir program kendi web sitesine yönlendirmek amacıyla veya başka bir amaçla tarayıcımı otomatik olarak açtığında tarayıcım sıkıntısız bir şekilde açılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Cleaner yardımıyla kayıt girdilerini temizlemeyi dener misin?
Sanatın özü bu, nasıl acaba sokağın haricinde düzgün konumlansın?
Teşekkür verenler:
Şuan Opera kurdum hocam sıkıntısız çalıştı. Bilgisayarı kapatıp açtığımda tekrar kontrol edeceğim. Önerinizi uyguladım, umarım iyi bir sonuç alırım.
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Maalesef hocam gene dediğim sorunu çıkarıyor :( @Ripbyrustavi02
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
#Güncel
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Yönetici olarak çalıştırmayı denedin mi
Eksik olmayın, dedik. Fazla olmaya başladınız. Hayırdır?

İnsanların ilgisini çekmek için hiçbir zaman bir şeyler uğraşında bulunmadım. Çünkü varlığım onlar için yeteri kadar ilgi sebebiydi. Hakkımda herkes çok şey bilir. Çünkü burcumun adı yeteri kadar ön yargı sebebidir. Oysa hakkımda bildiklerini sandıkları şey, sadece onların görmesini istediğim kısımdan ibarettir...
Teşekkür verenler:
Evet, tarayıcı yönetici olarak çalıştığında açılıyor. Fakat normal olarak çalıştırmak istediğimde açılmıyor.
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Sorunu çözdüm, Program Files kısmından tarayıcının dosyasına "Tam Denetim" iznini verdim. Bu sayede yönetici olarak başlattı programı. Yönetici olarak başladığı için de sorun çıkarmadan tarayıcı açıldı.
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal