Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web tarayıcım sorun çıkarıyor
Arkadaşlar 1 hafta kadar önce Google Chrome tarayıcım bozuldu. Bilgisayarı kapatıp ertesi gün tekrar açtığımda Chrome'a giriş yapamadım. Windows 7 Ultimate işletim sistemini kullanıyorum. Aşağıdaki hızlı erişim kısmından Chrome simgesine bastığımda açılmadı. Ayrıca Program Files isimli klasörden de açmayı denedim olmadı. Görev yöneticisine de baktım Chrome açık mı diye fakat göremedim. Silip tekrar kurduğumda açılıyor fakat tarayıcıyı kapattığımda bir daha açılmıyor. Fakat başka bir program kendi web sitesine yönlendirmek amacıyla veya başka bir amaçla tarayıcımı otomatik olarak açtığında tarayıcım sıkıntısız bir şekilde açılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cleaner yardımıyla kayıt girdilerini temizlemeyi dener misin?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan Opera kurdum hocam sıkıntısız çalıştı. Bilgisayarı kapatıp açtığımda tekrar kontrol edeceğim. Önerinizi uyguladım, umarım iyi bir sonuç alırım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maalesef hocam gene dediğim sorunu çıkarıyor :( @Ripbyrustavi02
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yönetici olarak çalıştırmayı denedin mi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet, tarayıcı yönetici olarak çalıştığında açılıyor. Fakat normal olarak çalıştırmak istediğimde açılmıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorunu çözdüm, Program Files kısmından tarayıcının dosyasına "Tam Denetim" iznini verdim. Bu sayede yönetici olarak başlattı programı. Yönetici olarak başladığı için de sorun çıkarmadan tarayıcı açıldı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping