Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Alan Adı Aldım Sizce Nasıl

Arkadaslar bastan belirtiyim amacim kesinlikle reklamdegil zaten alanadini satmayi dusunuyorum
Alan adi :
Alıntı:filmbahane.com

Sizce satabilirmiyim kaca satabilirim
Teşekkür verenler:
http://www.sitemkacpara.com/filmbahane.com.html

burdan öğrenebilisin kaça satabilirsin.
CarryPotter Forever <3
Teşekkür verenler:
#MorpHeus sagolasin bekleyelim daha nasilyorumlar gelecek merak ediyorum
Teşekkür verenler:
(06-18-2017, 03:16 PM)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  #MorpHeus sagolasin bekleyelim daha nasilyorumlar gelecek merak ediyorum
Dostum o domain için değilde imzanda ki site için yorum yapacağım.Yer imlerine ekledim içerikleri ekledikten sonra kesinlikle tutar :) Yazar ekibine birilerini arıyorsan gelebilirim önü açık bir proje
Eksik olmayın, dedik. Fazla olmaya başladınız. Hayırdır?

İnsanların ilgisini çekmek için hiçbir zaman bir şeyler uğraşında bulunmadım. Çünkü varlığım onlar için yeteri kadar ilgi sebebiydi. Hakkımda herkes çok şey bilir. Çünkü burcumun adı yeteri kadar ön yargı sebebidir. Oysa hakkımda bildiklerini sandıkları şey, sadece onların görmesini istediğim kısımdan ibarettir...
Teşekkür verenler: devrimumut , TexLİeMeD , beratdemir
@leojely hocam tutacak gibime geliyorda cidden şu an yazara ihtiyacım var eğer çalışmak istersen ban ö.m ile facebook instagram telefon no. vs. verebilirsin konuşabiliriz
Teşekkür verenler:
(06-19-2017, 11:14 PM)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @leojely hocam tutacak gibime geliyorda cidden şu an yazara ihtiyacım var eğer çalışmak istersen ban ö.m ile facebook instagram telefon no. vs. verebilirsin konuşabiliriz
PM gönderdim
Eksik olmayın, dedik. Fazla olmaya başladınız. Hayırdır?

İnsanların ilgisini çekmek için hiçbir zaman bir şeyler uğraşında bulunmadım. Çünkü varlığım onlar için yeteri kadar ilgi sebebiydi. Hakkımda herkes çok şey bilir. Çünkü burcumun adı yeteri kadar ön yargı sebebidir. Oysa hakkımda bildiklerini sandıkları şey, sadece onların görmesini istediğim kısımdan ibarettir...
Teşekkür verenler:
Maks:80 TL'ye satabilirsiniz.
Kendini beğenmiş insanları severim. Hiç kimsenin beğenmediği bir şeyi beğenmek, Ayrıcalık’tır.

Teşekkür verenler:
Bende yardımcı olabilirim.
Yepyeni projelerle dönüyoruz..
G İ R İ F İ T
F A N T A S T İ K S E R İ L E R

Üye>Uzman Üye>Bölüm Şefi Adayı>Bölüm Şefi 1. Seviye>Banlı Üye>Bölüm Şefi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 2. Seviye>AR-GE Ekibi Lideri>ONURSAL
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal