Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Alan Adı Aldım Sizce Nasıl

Arkadaslar bastan belirtiyim amacim kesinlikle reklamdegil zaten alanadini satmayi dusunuyorum
Alan adi :
Alıntı:filmbahane.com

Sizce satabilirmiyim kaca satabilirim
Teşekkür verenler:
http://www.sitemkacpara.com/filmbahane.com.html

burdan öğrenebilisin kaça satabilirsin.
CarryPotter Forever <3
Teşekkür verenler:
#MorpHeus sagolasin bekleyelim daha nasilyorumlar gelecek merak ediyorum
Teşekkür verenler:
(18-06-2017 Saat: 16:16)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  #MorpHeus sagolasin bekleyelim daha nasilyorumlar gelecek merak ediyorum
Dostum o domain için değilde imzanda ki site için yorum yapacağım.Yer imlerine ekledim içerikleri ekledikten sonra kesinlikle tutar :) Yazar ekibine birilerini arıyorsan gelebilirim önü açık bir proje
Kansızın kanı mı olur ÇAKIR? Senin kanın varsa rahat gez. Sayılı gün, çabuk geçer.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Teşekkür verenler: devrimumut , TexLİeMeD , beratdemir
@leojely hocam tutacak gibime geliyorda cidden şu an yazara ihtiyacım var eğer çalışmak istersen ban ö.m ile facebook instagram telefon no. vs. verebilirsin konuşabiliriz
Teşekkür verenler:
(20-06-2017 Saat: 00:14)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @leojely hocam tutacak gibime geliyorda cidden şu an yazara ihtiyacım var eğer çalışmak istersen ban ö.m ile facebook instagram telefon no. vs. verebilirsin konuşabiliriz
PM gönderdim
Kansızın kanı mı olur ÇAKIR? Senin kanın varsa rahat gez. Sayılı gün, çabuk geçer.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Teşekkür verenler:
Maks:80 TL'ye satabilirsiniz.
Teşekkür verenler:
Bende yardımcı olabilirim.
Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people living life in peace, you

Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü: