Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webbilgix - Tanıtım Konusu
Webbilgix.ga

Sitemizin Adı: Webbilgix - BilgiDolu
Sitemizin Adresi: http://webbilgix.ga
Sitemizin amacı: Genel tartışma sitesi, her telden soru ve sorunlarınıza yardım edebilecek bir site!

~~~~~~~~~~~~~
Webbilgix - Bilgi Dolu
~~~~~~~~~~~~~~

Öncelikle merhaba, sitemizi tanıtalım artık.
İlk açtığımızda pek fazla ilgi görmedi gibi oldu. Ya da yetkililerin ilgisizliği...
İlk olarak sitemiz,
Genel tartışma sitesidir. Aktiflik oldukça sitede vakit geçirmek daha hoş olacaktır. Sizde aktif olun hep beraber güzel vakitler geçirelim.

İlk başlarda, yetkili almayacağım. Forumda aktiflik artınca başvurulara başlanır. Şuanlık başvuru forumunu kapattım.
Yetkili başvurularına izin verdiğim zaman açarım forumu başvuru yapacaklar yapar. İlk başvuru yaptığınız zaman direkt Asistan yetkisine geçersiniz, Asistan yetkisinde 2 gün deneme süresi vardır. Eğer onaylanırsa istediğiniz bir bölümde Şef olabilirsiniz.

Forum tam aktif olursa, güzel etkinlikler yapabilirim. Ödül öyle klasik gold üyelik falan değil tabii ki de. Ödülü o zaman düşünürüz.
Ama belki seçtiğim üyelere, özel veya seçilmiş üye diye rank vereceğim.

Ayrıca, Denetleme Şefi & Üyesi ve Ar-Ge Şefi & Üyesi yetkililerini kendim seçeceğim eğer olmak isterlerse tabii.

Bu kadar yazı yeter diye düşünüyorum. Yetmezse de ekleme yaparız ya, sıkıntı yok.
Neyse, hayırlı günler!
Webbilgix - BilgiDolu

Hadi Hayırlı Uğurlu Olsun..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İyi hoş sitene değer veriyorsun, böyle şeylere merak duyuyorsun da neden 5-6 tane tanıtım konusu açıyorsun?
*Yetkililer bakar mısınız lütfen? @xoxox @alperenbaltacı @๘קrofessional™
PGM
Teşekkür verenler:
hmm.
fark var mı ?
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=90554
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Durmadan yeni konu açma burdan devam et: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=90679
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Son uyarım 1 konudan devam et. Bugün 4 konunu çöpe taşıdım....
ek olarak taklitler aslını yüceltir :)
kilit + çöp
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcıya 3 günlük %10 uyarı verilmiştir. Bu süre içinde site tanıtım konusu açmaya devam ederse 1 haftalık uyarı, sonrasında uzaklaştırma cezası.

Site açarsın, yenisi birisindir, heveslisindir ancak günde 3-4 konu açıp, yetmeyip özel mesajdan davet etmek bunların çok ötesindedir. @canuzuner @[TR]Flash
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping