Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm şefi Başvurum / Flash
(07-06-2017 Saat: 14:46)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2017 Saat: 14:43)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar neden arkadaşın ğatüne bu kadar gittiniz herkes heves eder bir şeyler ister arkadaşda heves etmiş başvurmuş. Yorumları okurken bile üzüldüm arkadaşı iyi yolu göstermeyi veya bunun bu kadar hızlı olmicanı açıklamanızı beklerdim bunu dalga konusu haline getirmek gerçekten üzücü inşallah bu yorumu diklate alarak yorumlar yaparsınız.

Başarılar..

Dalga geçmekten çok ben üzüldüm aslında kendi adıma.Ben onca yıl emek verip onun başvurduğu ekibe girmişim.O foruma yeni kaydolduğu gibi başvurup benim emeklerimi benim gözümde küçümsedi bence. Yinede başarılar ne diyeyim.

Ben kimseyi küçümlemedim !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 14:47)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2017 Saat: 14:46)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2017 Saat: 14:43)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar neden arkadaşın ğatüne bu kadar gittiniz herkes heves eder bir şeyler ister arkadaşda heves etmiş başvurmuş. Yorumları okurken bile üzüldüm arkadaşı iyi yolu göstermeyi veya bunun bu kadar hızlı olmicanı açıklamanızı beklerdim bunu dalga konusu haline getirmek gerçekten üzücü inşallah bu yorumu diklate alarak yorumlar yaparsınız.

Başarılar..

Dalga geçmekten çok ben üzüldüm aslında kendi adıma.Ben onca yıl emek verip onun başvurduğu ekibe girmişim.O foruma yeni kaydolduğu gibi başvurup benim emeklerimi benim gözümde küçümsedi bence. Yinede başarılar ne diyeyim.

Ben kimseyi küçümlemedim !

Benim gözümde diyorum. Birde ünlemi kaldırırsanız daha iyi olur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Zaten Bu yaptığınız Yorumlar Yüzünden Alınmıcam Merak Etmeyin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 14:52)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zaten Bu yaptığınız Yorumlar Yüzünden Alınmıcam Merak Etmeyin

Kimse seni başkasının yaptığı yorumlar yüzünden alır/alamaz kararı veremez.
-Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkes İstemiyosa Sahip Te Istemez @MrTom
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 14:54)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes İstemiyosa Sahip Te Istemez @MrTom

Öyle bir şey yok işte kara adminlerin(birde ekip liderlerinin) kararı.
-Tekrardan Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kimse İstemiyorsa Uygun Görmüyosa Sahip Onlarında Kadarına Bakar Ve Almaz @MrTom
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 14:56)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimse İstemiyorsa Uygun Görmüyosa Sahip Onlarında Kadarına Bakar Ve Almaz @MrTom

Öyle birşey yok. Sen yeterli emeği göster isterse tüm forum haketmiyorsun desin adminler seni yine alır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililer istemiyorsa sahip onlarında kararına bakar ve almaz Sen Bile Istemiyosun @xoxox
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar,kimse annesinin karnından bilgiyle çıkmadı.Sizde bu yollardan geçtiniz.Kardeşimiz belki buranın sistemini bilmiyodur bir hata yapmıştır.Bırakın başvurusunu yapsın şeflerimiz gerekli açıklamayı yapacaklardır.Sizden alınırmıyım demiyor buraya başvurusunu yapmış adam bekliyor.

Görüşüm : Şuanlık yeterli değilsin,aktif olup,yardım edip,konu açman lazım.Her şey olacağına varır.
Başarılar...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu hortlamak istememde,konu kilitlenmemiş. ayrıca arkadaş yasaklanmış.
@beratdemir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kapatılmıştır.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi