Anket Başlığı: ben yaparım bana gıvenebilirsin
bana guven
50.00%
2 50.00%
bana güven
50.00%
2 50.00%
Katılımcı sayısı: 4 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ücret Mybb Mobil uyunlu provosyonel tema yapacaklar
kanklar olduğunu belli ediyorsun açıklama yapmazsan banlamak zorunda kalıcam multi hesaptan.

1.) Konu başlığı.
2.) Konuşma tarzı.
3.) *****(hakaret olarak algılanmasın) ayağına yatma.
4.) Bilipte bilmemezlikten gelme.
5.) Yetkililer ile sert bir biçimde konuşma.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:08)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2017 Saat: 05:07)shedmon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2017 Saat: 05:00)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Touch vpn kullanıyor mobildeysen kapatır mısın vpn'yi?

von nedir ben öyle bir uygulama kullanmıyorum yeniden bir ip sorgulama yapabilirsin katdeşim

IP gözükmesin diye yapılan bir işlem. Onu kapatırsanız kontrol edebiliriz. Karşınızda "*****" yok hocam.

haddini bil nasıl kapatılacak soyle ysulune kapatırım ***** malak tamazan gunu denmez hadini bil?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak sana taktik vereyim. Foruma multi olarak gireceksen.
1- Türkçeyi güzel kullan.
2- Saçma saçma yorumlar yapma.
3- Yardım istediğinde doğru dürüst konuş.
4- Artık bu tarz şeylerden vazgeç.

* Tamam gel bir şey demiyorum. Multi hesap olarak gel farketmez. Ama şu tarz huzuru bozacak, göz zevkini bozacak şekilde konuşmalar yapma be kardeşim. Yalan da en büyük düşmandır bu arada.
** Karşında bir YETKİLİ duruyor. Sen ona haddini bil diyorsun. İyiymiş. @shedmon Burda haddini bilecek kişi sensin dostum.
*** ***** ne demektir: Davranışlarından akılsız olduğu anlaşılan, aptal (kimse).
@Dream41
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar lütfen vpn basıl kapatırlır soleyin kapatayım kim akıllıymış gorelim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:24)shedmon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar lütfen vpn basıl kapatırlır soleyin kapatayım kim akıllıymış gorelim

Komik :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:19)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak sana taktik vereyim. Foruma multi olarak gireceksen.
1- Türkçeyi güzel kullan.
2- Saçma saçma yorumlar yapma.
3- Yardım istediğinde doğru dürüst konuş.
4- Artık bu tarz şeylerden vazgeç.

* Tamam gel bir şey demiyorum. Multi hesap olarak gel farketmez. Ama şu tarz huzuru bozacak, göz zevkini bozacak şekilde konuşmalar yapma be kardeşim. Yalan da en büyük düşmandır bu arada.
** Karşında bir YETKİLİ duruyor. Sen ona haddini bil diyorsun. İyiymiş. @shedmon Burda haddini bilecek kişi sensin dostum.
*** ***** ne demektir: Davranışlarından akılsız olduğu anlaşılan, aptal (kimse).
@Dream41

bana ***** diyen arkadala ne demeli siz her kullanıcıya kanklarmı diyorsun anlaşıla kanklar kimse iyi bezdirmiş dizi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir Açıklama bekliyorum eğer yapmaz ise multi hesap + saygısızlıktan cezası verilecek.

@shedmon Kendini o kadar çok belli ediyorsun ki.
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
vpn kaldırıcam bir şekilde bekleyin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bekle..dedim vpn kaldırıcam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Size ***** demedim. Bizi ***** yerine koyuyorsun dedim. İlk önce bir mantık dersi almanızı tavsiye ederim. Kanklar adlı kişi de aynı sizin gibi çılgınca konular paylaşıp Türkçeyi kötü kullanırdı. Yani bizi bezdirmesi - bezdirmemesi önemli değil ki zaten öyle bir şey imkansız. Sen bir bireysin ve buna uygun davranmalısın. Kısacası hem hakaret ediyorsunuz, hem de sizin kanklar olduğunuza %99 eminim. Boşuna bir şeylerden umutlanmayın.
Hızlıca arkadaşa yol verelim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
VPN kaldırdım ip kontrol edebilirsiniz kanklar degilim sadece bunu dedim ip sorgulama yapabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 Kontrol eder misin abi ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:28)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Size ***** demedim. Bizi ***** yerine koyuyorsun dedim. İlk önce bir mantık dersi almanızı tavsiye ederim. Kanklar adlı kişi de aynı sizin gibi çılgınca konular paylaşıp Türkçeyi kötü kullanırdı. Yani bizi bezdirmesi - bezdirmemesi önemli değil ki zaten öyle bir şey imkansız. Sen bir bireysin ve buna uygun davranmalısın. Kısacası hem hakaret ediyorsunuz, hem de sizin kanklar olduğunuza %99 eminim. Boşuna bir şeylerden umutlanmayın.
Hızlıca arkadaşa yol verelim.

Sen cok akıllısın gibi Vpn kaldırmayı buldum ip kontrol edebilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan olduğun ip adresine kayıtlı değilsin sadece yorum gönderilmiş.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş şunu bi açıklığa kavuştur.
* Çok zeki olduğumu iddia etmiyorum.
** @Dream41 Modem resetle. :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğruyuz Mustafa Atatürk gibi akıllıyız....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonuç ban atacakmısınız yoksa efendi gibi konumdan uzaklaşabilirmisiniz...durabilirmişsiniz bakın tasarımcı bulmam lazım..yeter bu konuyu kim hoplatıyda yeter
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:37)shedmon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonuç ban atacakmısınız yoksa efendi gibi konumdan uza durabilirimisiniz bakın tasarımcı bulmam lazım..yeyer bu konuyu kim hplattıysa yeter vıksın konudan yah

Dur bakalım daha belli değil.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru elimizde şuanlık seni banlıyacak delilimiz yok ama saygısızlıktan ötürü gerekli cezayı aldınız.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:38)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru elimizde şuanlık seni banlıyacak delilimiz yok ama saygısızlıktan ötürü gerekli cezayı aldınız.

***** diyen kullanıcıya bir ceza atalım aaadur atamayız cunku tudbesi büyük asıl saygısızlık bı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping