Anket Başlığı: ben yaparım bana gıvenebilirsin
bana guven
50.00%
2 50.00%
bana güven
50.00%
2 50.00%
Katılımcı sayısı: 4 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ücret Mybb Mobil uyunlu provosyonel tema yapacaklar
Merhaba ? Arkadaşlarımız Ben 4veya5Ay içinde mybb provosyonel mobil uyumlu tema cizdirip kodlatacağım 4.Ay içinde olacaktır herşey çünkü memurluğum olacaktır kodlama cizmeyi benim diyeceğim şekilde yapacak arkadaşlarımız dan Birini seçip 4ay sonra çalışmalara başlıcaktır 4veya 6ay içinde en iyi bilenler bekliyorum ve not ben birkeresinde bir kalleşe mybb tema cizdirdim kodlaytım 600₺verdim temamı alfım ve çizdirdiğim temayı başkasına da satmış bana özel yapmıştı hainmiş ve ben ona kodlama bitiminde temamı paylaşma tmm dedim paylaşmış ve beni kandırdı arkadaşlar bole yapmıcaklar gelsin ucretlidir......Yaşım20dir17ve18 yaşındakiler gelmesini istiyorum 17 18 yasından küçükse gelmesin lütfen çocuğun yaşı küçük diye poşlişe şikayet etmedim....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
provosyonel güvenmeyin arkadaşlar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anlamadım..Ripbyrustavi02,.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kanklar ? @Dream41
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen yapacaklar yorum atsın...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bekleyin bi IP kontrol edelim. Yapan yapar zaten.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ş
Teşekkürler arkadaşlar

...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ediyorum. Türkçemizi güzel kullanır mısınız ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
vpn kullanıyor vpn kullandığı için kim olduğunu tespit edemedim.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlısı. @Dream41
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gece gece güldürdün be kardeşim provosyonel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan mobildeyim iyi yazamıyorum...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya tam Kanklar yazıları ne bileyim. Neyse başarılar umarım istediğiniz kişiyi bulursunuz.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Touch vpn kullanıyor mobildeysen kapatır mısın vpn'yi?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 04:55)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rica ediyorum. Türkçemizi güzel kullanır mısınız ?

Arkadaşı suan mobildeyim sensanki çok mu iyi yazıyorsun lütfen ramazan günü su konuma. Dokunmayın su kodlamacıyı cizimciyi bulalım...cok iyi olacak sanırım artık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:01)shedmon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2017 Saat: 04:55)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rica ediyorum. Türkçemizi güzel kullanır mısınız ?

Arkadaşı suan mobildeyim sensanki çok mu iyi yazıyorsun lütfen ramazan günü su kona xokunmayın su kodlamacıyı cizimciyi vulayım...col iyi olcal.

İyi yazdığımı iddia etmedim. Fakat usulüne göre yazıyorum...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 04:57)smalark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gece gece güldürdün be kardeşim provosyonel

napayım be kardeşim mobildeyim mapayım zor yazıyorum kusura kalmayın arkadaşlarımız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:00)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Touch vpn kullanıyor mobildeysen kapatır mısın vpn'yi?

vpn nedir ben öyle bir uygulama kullanmıyorum yeniden bir ip sorgulama yapabilirsin kardeşim yazı düzenlerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:07)shedmon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-06-2017 Saat: 05:00)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Touch vpn kullanıyor mobildeysen kapatır mısın vpn'yi?

von nedir ben öyle bir uygulama kullanmıyorum yeniden bir ip sorgulama yapabilirsin katdeşim

IP gözükmesin diye yapılan bir işlem. Onu kapatırsanız kontrol edebiliriz. Karşınızda "*****" yok hocam.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-06-2017 Saat: 05:07)shedmon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

von nedir ben öyle bir uygulama kullanmıyorum yeniden bir ip sorgulama yapabilirsin katdeşim
Bırak şu anlamadım ayaklarını bence gayet zekisin arkadaşı uzaklaştıralım yavaş yavaş kanklar olduğu zaten başlıktan belli oluyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping