Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#TheDark Şikayet [ Forum dışı ]
#TheDark Adlı Kullanıcı Başka Bir Forumda Multi Hesaplar İle Site Adminlerine Yetkililerine Ana Bacı Söverek Geçinen Biri Ve Sitesinin Yetkisini Forumlarda Yasak Olduğu Halde Konu Paylaşan Yada Sohbete Yazan Biridir. Ramazan Ayında Böyle Davranışlar Yaparak Kendini Küçük Düşüyor. Kendisinin Ne Olduğunu Herkes Görsün.
9dXEOZ.png
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
https://i.hizliresim.com/XXWJQD.png

Senin ettiklerin ne kardeşim?
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 21:55)#TheDark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://i.hizliresim.com/XXWJQD.png

Senin ettiklerin ne kardeşim?

öncekileri niye atmadın hani bize direk sövüyodun ya canım :)
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
edit / berat
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Sonuçta forum dışı gerçekleşmiş bir olay bu forumu bağlamaz gelipte hala sövmeye devam ediyorsa utanma duygusu olmayan bir kişiliktir kendisine hayatında başarılar bu konuyu okuyarak kendime hiç bir şey katmadım.
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 22:01)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonuçta forum dışı gerçekleşmiş bir olay bu forumu bağlamaz gelipte hala sövmeye devam ediyorsa utanma duygusu olmayan bir kişiliktir kendisine hayatında başarılar bu konuyu okuyarak kendime hiç bir şey katmadım.

eyw kardeşim herkes ne olduğunu görsün ilerde sizede gelip ana bacı söversene karışmam
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Ban atıyor ve ban sebebine anneme küfür ediyor, bende o sinirle gidip küfür ediyorum, etmedim değil ama sanki o bize ana bacı kaymadı :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 22:03)#TheDark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ban atıyor ve ban sebebine anneme küfür ediyor, bende o sinirle gidip küfür ediyorum, etmedim değil ama sanki o bize ana bacı kaymadı :)

off yalana gel be neyse kanıtlarız. bide smile kullanmış yalancı.
9dXqXO.png
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim ss almadığım o kadar yer var, ben kimseyi ifşa etmekde istemiyorum. Bence sen gelip bunları paylaşarak kişiliğini gösterdin. Daha fazla uzamasın konu.

PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 22:07)#TheDark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim ss almadığım o kadar yer var, ben kimseyi ifşa etmekde istemiyorum. Bence sen gelip bunları paylaşarak kişiliğini gösterdin. Daha fazla uzamasın konu.

buyur kanıtları göster ben eyw derim ama uzatıcam bunu nedeni hak arıyorum böyle senin gibi kişiliksizler olmasın sanalda
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 22:07)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2017 Saat: 22:07)#TheDark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim ss almadığım o kadar yer var, ben kimseyi ifşa etmekde istemiyorum. Bence sen gelip bunları paylaşarak kişiliğini gösterdin. Daha fazla uzamasın konu.

buyur kanıtları göster ben eyw derim ama uzatıcam bunu nedeni hak arıyorum böyle senin gibi kişiliksizler olmasın sanalda

Kardeşim yukarı bak sansürledim sen küfür etmedin sadece ben ettim değil mi? Tamam uzat kardeşim sıkıntı yok.

PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 22:08)#TheDark Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2017 Saat: 22:07)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kardeşim yukarı bak sansürledim sen küfür etmedin sadece ben ettim değil mi? Tamam uzat kardeşim sıkıntı yok.
Tek diyeceğin şey sende küfür ettin evet ettim ama sen gelip reklam yapıp ana bacı sövdükten sonra ettim eyw ettin banladık kapatık yeni hesap açtın yine devam ettin.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kapatıyorum. Tartışma uzayacak. Gerekli açıklamaları vs. vs. üst yetkili arkadaşlarım abilerim yaparlar.
* RedOx'un attığı resmi editledim. Eğer istenirse özelden atarım yetkili kişilere.
** Dışarıda olanları buraya taşımak saçma geliyor ne bileyim. Mübarek Ramazan ayındayız kavga vs. olmamalı. Küfür etmek bir şeyin çözümü değil.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
#TheDark benden izinsiz sitenin reklamını yapmış sanırım Murat. Onun adına reklamdan dolayı ve küfürlerden dolayı özür dilerim. Yaptığı ne kadar büyük bir saygısızlık olsada farklı forumlara taşımanın anlamı yok. İyi akşamlar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping