Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hepinize Merhaba
Kolay gelsin, Ramazanınız mübarek olsun...
10tl.net üzerinde bazı mybb çalışmalarımı yürütüyordum. Şimdi desteğede uğramak istedim. hepinize selamun aleyküm. Kendimden kısaca bahsedeyim, kodmaster'ım. HTML, CSS, C#, VB.NET, Swift, SQL, JS, PHP dilleri üzerinde çalışmalar yürütüyorum. MyBB'de developer olarak faaliyet gösteriyorum. Plugin ve Tema Yapımı, Sorun Çözme gibi işlerle uğraşıyorum.Bir kaç yıldır bu işlerle ilgileniyorum. Yakında Allah'ın izniyle üniversiteye geçeceğim. Elimden geldiğince herkese yardımcı olurum. Hepinize selamlar ve saygılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldiniz hocam,kalıcı olmanız dileğiyle..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldiniz aramıza, umarım hoş vakit geçiririz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldiniz umarım eğleniriz :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
C# ile neler gelistirebilir ?
Hoş geldiniz .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin.
MyBB'de tema yapma yeteneğinin bildiğin o kadar dille alakası yok. Mantık kurabilmek ayrı bir şey sanat yapmak bambaşka bir şey. O kadar iş yaparken mybb'de ne işin var onu anlayamadım bi de :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Orion-O Merhaba, MyBB benim hobim haline geldiği için bırakmıyorum, bunun yanı sıra WordPress ve SEOculukla da ilgilenmekteyim. Tema yapma konusuna gelince HTML, CSS, JS ve JQuery dillerinin hiç mi alakası yok onu anlayamadım? :D Şakasına yazıyorum ciddiye almayın ama bu dillerle tema yapıyorum. İşim bu kısacası. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping