Yeni İnstagram Sınırsız Şifresiz Beğeni Scripti
BirimHost - Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz hosting servisi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fikir: Freelance iş/işçi İlan eklentisi - düşünce ve önerilerinizi yazın

Merhaba, 
  • Online olarak iş yaptırılabilecek, işçi/programcı/tasarımcı bulunabilecek bir eklenti olsa, 
  • Çalışan/eleman ihtiyacı olanlar ya da yaptıracak işi olanlar yazsa, 
  • piyasadaki diğer eleman/freelance sitelerine benzer ama, 
  • 10tl.net içinde, ilk başta tüm forumlarda geçerli olacak şekilde başlayacak (sirkülasyon fazla olsun diye)
  • daha sonra foruma özel de yapılabilir, (bu forum sahibince ayarlanabilir)
  • SP ve gerçek para ile çalışabilecek. 
  • gerçek para transferi birşekilde yapılır, ilk başta kişilerin/tarafların sorumluluğunda olur.. 
  • filtreleme olsa... şu miktarın üzerini listele v.b. 
  • İlerde büyürse freelance tarzı güzel bir sistem olabilir.. 
  • İlan onayları olabilir.. 
  • bedava ilanlar olmayacak, illa ki paralı/SP li olacak.. 
  • ilan verenlere/çalışanlara puanlar verilecek.. yorumlar olacak. 

Nasıl olur?
önerileriniz ?
istekleriniz ?

Bunu yapabilecek eklenti yazarları da buraya yazsın.. karşılığında bol SP veya belki biraz paypal ödemesi sağlayabilirim. 

Evet bu konuyu biraz düşünün... yüzlerce forum barındıran 10tl.net ailesi, bu proje ile belki güzel yeni bir alan yakalayabilir. bukadar insan kaynağını, genç kitleyi, biraz daha aktif olarak online dünyada daha aktif yapalım.. üstelik, faydalı, üstelik, para kazandırabilecek bir şekilde...

--> Bu projeye yönetici arıyorum. projeyle ilgilenip gerçekleştirecek. Öncelik adminlerimizin... sonra diğer görevliler sırayla. tabiki ilgilenecek biri olmalı. öncelikle proje yöneticisi... daha sonra da programcısı... ikisi aynı kişi de olabilir... farklı da olabilir.  Programlama dili php veya python olabilir.
ÖM lere eskiden yeniye doğru bakıyorum
Not: Moderatör KP deki bir sorundan dolayı, normalde sınırlı banlanan bazılarının sınırsız ban aldığını öğrendik. Gereksiz yere sınırsız ban alanları ileride düzelteceğiz. Sınırsız ban NŞA'da yapmıyoruz. sadece spam v.b. durumunda. 

İpucu: http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71211
http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71414

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 
Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 

Ana prensibimiz "İnsana/Hayvana/Yaradılana Saygı"
Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...

Yunus Emre ne demiş: Yaradılanı severiz, Yaradandan ötürü
Hz. Peygamberin (S.A.V.), cenazesi geçen Yahudi karşısında ayağa kalkması da, anlayana çok şey anlatmaktadır.
Merhaba admin ! Dediğiniz sistem mantıklı olabilir.Mybb ile ilgili destek alabildiğim nadir sitelerden birisi sizin siteniz diğer siteler artık eskisi kadar ilgilenmiyorlar.Şöyle birşeyde yapabilirsiniz ücretli temalar bölümü olduğu gibi ücretli eklentiler bölümüde olabilir ve buraya sizin kurduğunuz tasarım ve kod ekipleri tarafından düzenli olarak kaliteli kodlanmış eklentiler ve temalar eklenebilir ve belirli bir ücret karşılığında kullanıcıya sunulabilir tabi ücretler ne kadar düşük olursa örnek veriyorum 5 ve üzeri fiyat aralığı arasında her bütçedeki kullanıcının alacağı şekilde bence güzel olur ve sürümden kazanılır.Ayrıca ticaret eklentiside eklerseniz satın aldığımız kişiye güvenilir ve güvenilmez gibisinden puan verebilirsek satın alma işleminden sonra ayrıca diğer kullanıcılarda eğer güvenilir kişilerse onlarda o kişiden alışveriş yapar veya yapmaz ve herkes bu sistemden para kazanacağı için hem kaliteli işler çıkar hemde daha saygılı ve nezih bir ortam oluşur.Teşekkürler.
Teşekkür verenler: admin , kaRanLık-61-EA
PHP ile çok basit bir sistem aslında. Ben bile kodlayabilirim. Güzel bir fikir...
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Teşekkür verenler: admin
@Ainsworth mybb eklentisi olarak kodlayabilir misin ?

"PHP ile çok basit bir sistem aslında. Ben bile kodlayabilirim. Güzel bir fikir..."
Not: Moderatör KP deki bir sorundan dolayı, normalde sınırlı banlanan bazılarının sınırsız ban aldığını öğrendik. Gereksiz yere sınırsız ban alanları ileride düzelteceğiz. Sınırsız ban NŞA'da yapmıyoruz. sadece spam v.b. durumunda. 

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 

Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...

Hz. Peygamberin (S.A.V.), cenazesi geçen Yahudi karşısında ayağa kalkması da, anlayana çok şey anlatmaktadır.
Teşekkür verenler:
(24-05-2017 Saat: 12:12)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @Ainsworth  mybb eklentisi olarak kodlayabilir misin ?

"PHP ile çok basit bir sistem aslında. Ben bile kodlayabilirim. Güzel bir fikir..."

Eklenti yazmak hakkında bir deneyimim yok fakat PHP dilini orta denecek seviyede biliyorum. Yapacak bir arkadaş çıkmazsa finaller bittikten sonra şansımı deneyebilirim.
atakaj

Aslında güzel olur adminim,Ben projeyi yönetebilirim.
@admin
I cannot teach anybody anything, I can only make them think.
İletişim İçin : TIKLA
Bence böyle şeylere yönelmeden daha önemli sorunların halledilmesi lazım. Bu sp denen şey geldiğinden beri daha kötü oldu 10tl'nin gidişatı hiç hoşuma gitmiyor.
Sadece iyi insanlarla dolu bir kent kurulabilseydi, insanlar herhalde şimdiki gibi yönetmek için değil, yönetmemek için uğraşırlardı.
- Platon

eski ve ilk tema ekibi lideri
Teşekkür verenler: ♧•foxcomm♧~ , devrimumut , admin
Onu php ile kodlayabilirim ama mybb eklentisine çevirmek sıkıntı onuda biraz araştırıp yapabilirim.
Builds mobile apps or something
Ortalama yaş kitlesi düşük olduğundan dolayı sistem açılsa bile işlemeyeceğini düşünüyorum.
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Teşekkür verenler: ♧•foxcomm♧~ , RuhSuZZ , admin
Kodlamaya başladım. Eklenti sistemini bilmediğimden dolayı, eklenti olarak değil de, sayfalar topluluğu olarak yapıyorum. Boş zamanlarımda devam edeceğim. Merak edenlere özelden ekran görüntüsünü atarım.
atakaj

Teşekkür verenler: admin , ♦ MuratB™ , ♧•foxcomm♧~
bence olmalı ve bakın bu forum nasıl tavan yapar
(27-05-2017 Saat: 17:35)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kodlamaya başladım. Eklenti sistemini bilmediğimden dolayı, eklenti olarak değil de, sayfalar topluluğu olarak yapıyorum. Boş zamanlarımda devam edeceğim. Merak edenlere özelden ekran görüntüsünü atarım.

Ekran görüntüsünü konudan paylaşırsan takip ederiz hem bizde bu sayede.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Adımı unutur seni unutmam çocuk!

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..
Teşekkür verenler:
(31-05-2017 Saat: 01:57)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(27-05-2017 Saat: 17:35)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kodlamaya başladım. Eklenti sistemini bilmediğimden dolayı, eklenti olarak değil de, sayfalar topluluğu olarak yapıyorum. Boş zamanlarımda devam edeceğim. Merak edenlere özelden ekran görüntüsünü atarım.

Ekran görüntüsünü konudan paylaşırsan takip ederiz hem bizde bu sayede.

Malesef tüm scripti başka bir klasöre atmaya çalışırken silmiş bulundum. (Shift + Delete)
Scripti baştan tekrar yazacağım. Admin'e yolladığım ekran görüntüleri şunlardı;

Kod:
http://prntscr.com/fc8kj8
http://prntscr.com/fc8kng
http://prntscr.com/fc8ktn
http://prntscr.com/fc8kx5
http://prntscr.com/fc8kz8
atakaj

Teşekkür verenler: ♧•foxcomm♧~ , TaaRRuz
Aslında güzel bir eklenti olacaktır güzel bir düşünce
Haydar DAĞ Youtube Kanalı
graphic
FRY Theme %100

Only GOD Can Judge ME
2PAC
Teşekkür verenler:
Çözemediğin konular olursa özelden ulaşabilirsin bana.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
- Saçma Konu Başlıklarına ve Özelden Destek Vermiyorum...!
Ücretli Her Türlü Script(MyBB,vB,smf,wordpress,phpBB,joomla,eschat,cms, vb.) Kurulumu ve Optimizasyon Yapılır.Ücretli Tema Tasarımı Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Teşekkür verenler: atakaj
Bu konuya çok eğilemedim ama, vazgeçmiş de değilim. Proje sorumlusu halen seçmedik galiba... birçok kişi takip ediyor ama, hiç sorumlu yok sanırım...
@Ainsworth tüm yaptıklarını silmiş olsan bile, veri kurtarma programlarıyla kurtarmayı deneyebilirsin.
veya baştan yaz, çok bişey yoksa.
Önce normal php/python yazman yeterli. daha sonra onu eklenti haline getiririz.

Teşekkür verenler:
(02-06-2017 Saat: 15:24)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Bu konuya çok eğilemedim ama, vazgeçmiş de değilim. Proje sorumlusu halen seçmedik galiba... birçok kişi takip ediyor ama, hiç sorumlu yok sanırım...
@Ainsworth  tüm yaptıklarını silmiş olsan bile, veri kurtarma programlarıyla kurtarmayı deneyebilirsin.
veya baştan yaz, çok bişey yoksa.
Önce normal php/python yazman yeterli. daha sonra onu eklenti haline getiririz.

Hocam shift + delete direk siliyor maalesef. Geri dönüşü yok. Baştan yazıyorum zaten, maks. 2 güne biter.
atakaj

Teşekkür verenler:
Şuanda kodlamaya başladım bende bitirince öm'den veya buradan yazarım.
Builds mobile apps or something
Teşekkür verenler: kaRanLık-61-EA
harika bir düşünce büyük ihtimal kullanmayız
arkadaşlar ben dinsiz değilim nereden çıktı bu Allah aşkına
Teşekkür verenler: Venomous-O , RuhSuZZ , kaRanLık-61-EA , beratdemir
(04-06-2017 Saat: 22:09)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  harika bir düşünce büyük ihtimal kullanmayız

Vallahi katılıyorum, böyle güzel fikirler öne atıyoruz fakat kullanmıyoruz.
https://www.facebook.com/ayyildizaskeri/
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Oyunbox Güncel Oyun Forumu / 2017 -