Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayarı tazeliyorum
"Selamun Aleyküm.Yaşım 16 asosyal bir çocuğum biggrin.gif Bu yaz Ağustos gibi i3 4170 3.70 Ghz işlemcili R5 220 ekran kartlı 4 GB 1600MHz ramli pcye yeni ekran kartı felan alıcaktım.Bildiğimiz oyun bilgisayarı olacaktı.Birkaç kişi telefon felan al dedi 2000tl gibi bir bütçe var acaba telefon mu alsam bilgisayarımı yenilesem ? Şuan ki telefon zenfone 5 kendi kendine şarj yiyor garantisi bittiği için tamir olmuyor.Sizce telefon mu oyun bilgisayarı mı ?"

bu durumu bir facebook grubunda paylaştım.Birkaç kişi şu sistemi önerdi.
Bende cazip bulup almaya karar verdim.Zotac seçmemin nedeni küçük ve güçlü olması.Benim kasa biraz küçük sıkıntı çıkarır diye fazla büyük kartlara bakmıyorum

V04PoV.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telefonun yoksa telefon alman daha mantıklı. Ayrıca oyun oynamak için bilgisayarını yenileme bence. Eğer bilgisayarı bir nevi "iş" amaçlı (Oyun yayıncılığı veya youtuberlik amaçlı) kullanacaksan bilgisayarını sonra da yenileyebilirsin.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 21:19)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telefonun yoksa telefon alman daha mantıklı. Ayrıca oyun oynamak için bilgisayarını yenileme bence. Eğer bilgisayarı bir nevi "iş" amaçlı (Oyun yayıncılığı veya youtuberlik amaçlı) kullanacaksan bilgisayarını sonra da yenileyebilirsin.

telefon var şuan ama ne bileyim biraz eskimsi.Yazın felan hiç çıkmam dışarı işim hep bilgisayarda olur bide oyun ve android programlamada kendimi geliştirmek istiyorum 4 gb ramla programlar doğru düzgnü çalışmıyor.Optimum 8 gb ram diyorlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim düşüncem bilgisayar alman..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 21:55)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2017 Saat: 21:19)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telefonun yoksa telefon alman daha mantıklı. Ayrıca oyun oynamak için bilgisayarını yenileme bence. Eğer bilgisayarı bir nevi "iş" amaçlı (Oyun yayıncılığı veya youtuberlik amaçlı) kullanacaksan bilgisayarını sonra da yenileyebilirsin.

telefon var şuan ama ne bileyim biraz eskimsi.Yazın felan hiç çıkmam dışarı işim hep bilgisayarda olur bide oyun ve android programlamada kendimi geliştirmek istiyorum 4 gb ramla programlar doğru düzgnü çalışmıyor.Optimum 8 gb ram diyorlar...

Gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan yani geçici bir heves değilse pc al yoksa telefon
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2017 Saat: 20:54)Krons Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2017 Saat: 21:55)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Gerçekten kendini geliştirmek istiyorsan yani geçici bir heves değilse pc al yoksa telefon

10 senedir vazgeçmedim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping