Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu Primciler Fırsat Veriyoruz
@Keisly Kardeşim Ben Niye Teşekkür Ediyim Ben Yazıyla İtap Etmek İstiyorum ? herkesin istedigi gibi yazımı vardır unutmayın katılıyorum gibi dogru bencede kardeşim gibi ama sen başka türlü anlıyorsun ne diyim he unutmadan post kassam ne işime yarıcak ? söylermisin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mybb Türkiye'nin yeni nesli böyle olacak diye korkuyorum :/ Haa gelecekte olur mu onu bilmem :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. ASLA TÜRK SİTELERİNE ZARAR VERMEM VERECEK KADAR DÜŞMEDİMDE.
HACKEMEMİN SEBEBİ ŞUDUR 
YAPTIGINIZ ADİLİKLER ÇOK OLDU BİRİNİN BUNA DUR DEMESİ GEREKİYORDU ONUN İÇİN HACKLENDİNİZ FORUM KAPALI DEGİLDİ AÇIKTI HACKLEDİM HEMEN DEME FORUMU SEN AÇTIN 
BY BRO HACKER SAYS :
10TL.NET AÇIKLARINIZI MİNİMUMA İNDİRMİŞSSİNİZ AMA BENDE SINIR YOKTUR VE BAŞKA SİTENİZE ZARAR VERMİYECEGİM BU SİTE HAKETTİGİ İÇİN ZARAR GÖRDÜ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 18:25)bybrohacker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1. ASLA TÜRK SİTELERİNE ZARAR VERMEM VERECEK KADAR DÜŞMEDİMDE.
HACKEMEMİN SEBEBİ ŞUDUR 
YAPTIGINIZ ADİLİKLER ÇOK OLDU BİRİNİN BUNA DUR DEMESİ GEREKİYORDU ONUN İÇİN HACKLENDİNİZ FORUM KAPALI DEGİLDİ AÇIKTI HACKLEDİM HEMEN DEME FORUMU SEN AÇTIN 
BY BRO HACKER SAYS :
10TL.NET AÇIKLARINIZI MİNİMUMA İNDİRMİŞSSİNİZ AMA BENDE SINIR YOKTUR VE BAŞKA SİTENİZE ZARAR VERMİYECEGİM BU SİTE HAKETTİGİ İÇİN ZARAR GÖRDÜ

Ulan sen baya komiksin.Cidden baya komiksin.Lamer bozuntusu forumgrand.10tr.net hackle hadi.Adamdan adminlik felan isteyip biyerden şifresini bulup "10TR AÇIKLARINIZ MİNİMUMA DÜŞSE BİLE HACKLERİM" diyen ***** index şablonunu değiştirerek hack yapıyor.Sen ne komik bir çocuksun bu siteyide hackle hadi elinde birşey şifre modluk felan olmadan.İnan sana edeceğim küfür felan çokta uğraşmak istemiyorum...
Şu forumları hacklemenin tek yolu hackbar ile veri alışverişini kitleyerek hackleme işlevi.Bunu yapma potansiyeli sende yok acaba kendine özgü bir index kodlayabilir misin ? Kodlayamazsın.Neden sen bir lamersin neden çünkü hazır sana daha kolay geliyor.Ve sende kolay gelen işlere yöneliyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2017 Saat: 18:25)bybrohacker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1. ASLA TÜRK SİTELERİNE ZARAR VERMEM VERECEK KADAR DÜŞMEDİMDE.
HACKEMEMİN SEBEBİ ŞUDUR 
BY BRO HACKER SAYS :

Kesin yaşanmıştır bu

(22-05-2017 Saat: 01:06)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2017 Saat: 00:52)DarkRetiRed Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Once bu konu

Şaka mısın sen? Ne demek önce konu bu? Yapacak başka işimiz kalmadı da 'kapanmış' bir siteyi mi kurtaracağız? Saçma saçma yorumlar yapmayın, Türkçeyi düzgün kullanın, güzellikle derdinizi anlatın.
Öyle bir başlık, öyle bir üslupla yazılmış konuya girerken herhalde tema çalındı, üyelikler silindi vb.
Admin ne yapsın? Sonuçta o da bizim gibi biri. Onun da işleri güçleri, özel hayatı var. Her an her dakika aktif olacak diye bir kural yok, olamaz da.

ben olsam adamı şutlamıştım dedim size :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
HACKEMEMİN SEBEBİ ŞUDUR 
BY BRO HACKER SAYS :

kardeş face patlatabilirmisin bizim kıza kaymışta
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
HACKEMEMİN SEBEBİ ŞUDUR 
BY BRO HACKER SAYS :

Yıllardır söylüyorum 13 yaş sınırlandırması gelsin foruma yoksa lamerle bol şans.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping