Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saçımda Ayrım Var İnmiyor da Yatmıyor da?
Saçımın yan tarafında ayrım var. Herkeste var ama benim ki farklı. Saçımın yan tarafı hava da duruyor ve çok sırıtıyor. Saçımı yatırdıgım yöne yatırmaya çalışıyorum yatmıyor. İndiriyim yanda dursun desem inmiyor öyle mal gibi havada kalıyor ve arkadaşlarım dalga geçiyor. Var mı bir çözüm.?

Gorüntü
https://i.hizliresim.com/QarEXg.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Wax??
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok hocam wax da tutmuyor 5 dk sonra yine aynı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşların dalga geçerler tabi kendilerine benzemiyorsun diye ne güzel işte farklısın onlardan gurur duyman lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saç kurutma makinesini al. Bir de fön tarağı oluyo ya ondan al. Orayı istediğin yere ittir köküne de makineyle üflet mis :) Yani ben öyle yapıyorum saçıma.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şampuanla yıkadıktan sonra beratdemir'in dediğini yap.Orayı saça tarakla birleştirip üstüne 30 sn kadar sıcak modda fön tut.Birleşir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla benim öyle sorunum yok :) Saçım kıvırcık oh mis :P
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saçını kes uğraşmak istemiyorsan ..
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saçının o kısmını sıvazla yatışacaktır. Hafif yağlanacağı için yatmaya yeltenir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2017 Saat: 20:25)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saçının o kısmını sıvazla yatışacaktır. Hafif yağlanacağı için yatmaya yeltenir

Aman Ömer! Yerleri karıştırdın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Wax'ın indirebileceğini sanmıyorum. Jöle biraz parlatır fakat daha sağlam olur :) Bizim bir hocadada o tarz bir sorun vardı wax,sprey,fön herşeyi denedi fakat işe yaramadı. Sonra jöleyi denedi işe yaradı fakat her hafta yeni jöle alıyor yetmiyor adama :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesimini değiştirmen gerek, berbere gidiyorsan daha farklı bir berber dene ya da benim gibi kuaföre git. Uzarken farkı hissedersin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping